Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų džiaugsmai

1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdų džiaugsmai" aprašymas

428 patarimai, kaip padaryti Kalėdas linksmiausiais sau ir kitiems.

ĮŽANGA

Šaltą gruodžio vakarą mano žmona Rosemary, aš ir mūsų draugai Peelsai mėgavomės pagardintu gaiviuoju gėrimu ir žiūrėjome klasikinį šventinį filmą Nuostabus gyvenimas. Židinyje tyliai spragsėjo malkos. Liepsna apšvietė ant atbrailos kabančias kalėdines kojines. Negalėjome atitraukti akių nuo ekrano iki pat laimingos filmo pabaigos. Jau penkiolika metų mano šeima pradeda Kalėdų šventes su artimiausiais bičiuliais gurkšnodama karštą sidrą ir žiūrėdama Nuostabu gyvenimą. Tai tapo tradicija.

Įmečiau į ugnį dar vieną pliauską. Visi keturi prisiminėme savo šeimų išlaikytus ir naujai kuriamus kalėdinius papročius. Žavėjomės, kokios gyvos šių švenčių tradicijos, kiek rimties, ramybės jos mums kasmet atneša.

Nutarėme apibendrinti savo patirtį ir sudaryti patarimų rinkinį, kaip kurti Kalėdų nuotaiką. Taip, klausant spragsinčių malkų, gimė mintis parašyti Kalėdų džiaugsmų knygelę.

Mes nekantriai laukiame švenčių ir noriai laikomės jų papročių, kad tai būtų džiaugsmingiausias metų laikas. Kai iš palėpių ir tamsių užkampių pradedami traukti pernykščių Kalėdų papuošalai, net mažas vaikas suvokia, kad artėja stebuklas. Mūsų namai pakvimpa ypatingu šviežios žalumos aromatu, kuria dabinami koridoriai. Virtuvėse jauki netvarka, pluša sukrutusios šeimininkės. Skambančių kalėdinių giesmių melodijos pripildo širdis džiaugsmo. Susiburia šeimos, seni bičiuliai. Prisimindami prieš du tūkstančius metų gimusį Kūdikėlį, žmonės linki vieni kitiems ramybės.

Tikimės, kad Kalėdų džiaugsmų knygelė suteiks jums dar vieną šventinį malonumą. Suprasite, kaip ir mes supratome, kad beveik visada džiaugsmą patiriame atiduodami — dovanas, meilę, ištikimybę, suteikdami pagalbą ar dar vieną šansą, padrąsindami ir, žinoma, aukodamiesi patys.

Galbūt mūsų mintys primins jums senas tradicijas, kurias reikia atgaivinti, arba sukels naujų idėjų, kurias norėsite išmėginti. Tačiau nepamirškite, kad brangiausios tradicijos kuriamos pamažu. Nėra reikalo jų skubinti — kaip ir šventėms kepamo kalakuto. Tad atsipalaiduokite ir leiskite sau džiaugtis šiuo ypatingo dvasinio pakilimo laiku.

Mūsų namai linki jūsų namams linksmiausių ir laimingiausių švenčių. Tegu Kalėdų palaima kiekvieną Naujųjų metų dieną teikia jums viltį, meilę ir džiaugsmą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų džiaugsmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

H. Jackson Brown, Kathy Pell, Rosemary Brown pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kalėdų džiaugsmai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kalėdų džiaugsmai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kalėdų džiaugsmai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kalėdų džiaugsmai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, H. Jackson Brown, Kathy Pell, Rosemary Brown tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kalėdų džiaugsmai" perkama kartu