0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams" aprašymas

Artėjant Kalėdoms visi namie stato ir puošia eglutes. Neskubėkite to daryti. Ši knygelė – kuo tikriausia Kalėdų eglutė! Ją galima pastatyti ant stalo, ant palangės, galima net nusinešti į darželį ar pas draugus. Negana to, ją galima vartyti, žiūrinėti, skaityti ir net klausytis! Tik paspauskite mygtuką ir ims skambėti kalėdinė melodija!

Linkime šviesaus Kalėdų džiaugsmo!

Išskleistos eglutės aukštis - 30 cm, skersmuo - 36 cm.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 18x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830396

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdų eglutė. Knyga-eglutė su garsais 2-3 metų vaikams" perkama kartu