0

Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika)

4.7
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-11-06 Brigita

Istorijos idėja - banali. Bet nepaisant to, knygutė tikrai neatrodė prastesnė. Patiko :)

Informacija

Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: 9786094061318

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika)" aprašymas
Sicilietis magnatas Dantė Ruso nelengvai tapo turtingas ir klestintis. Todėl jo širdyje nėra nė lašo pasigailėjimo Teilor Somers, kurios verslas žlunga. Toji moteris nutraukė jųdviejų santykius prieš trejus metus ir dabar Dantė turi puikią progą šantažu įsivilioti ją į lovą.
Žinia, kad Teilor turi mielą mergytę, tik dar labiau sukietina turtuolio širdį. Tačiau net ir galingasis Dantė nėra apsaugotas nuo Kalėdų staigmenų..
2011-11-06

Istorijos idėja - banali. Bet nepaisant to, knygutė tikrai neatrodė prastesnė. Patiko :)

2010-11-20

Nu tokia visai nieko, bet marton yra parasiusi ir geresniu, nieko ypatingo :)

2010-11-06

Na, šios autorės knygutės beveik niekada nenuvilia. Visos jos kupinos aistrų, paslapčių ir nenuspėjamų siužeto vingių. Tad nenuvylė ir ši. Keista, kai tiek daug perskaičius dar galima atrasti kažką naujo.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Sandra Marton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sandra Marton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kalėdų staigmena (Jausmų egzotika)" perkama kartu