0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaligrafijos ir šrifto pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kaligrafijos ir šrifto pagrindai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 19.1 SoldOut
Knygos "Kaligrafijos ir šrifto pagrindai" aprašymas
Ši knyga yra "Kaligrafijos ir šrifto pagrindų", išėjusių 2006 m., antrasis leidimas.
Žymaus lietuvių kaligrafo parengtas vadovėlis, kuriame, pasirėmus ilgamete patirtimi, siekiama daugiau vaizdu negu tekstu perteikti kaligrafijos ir šrifto mokymo eigą. Knyga iliustruota buvusių ir esamų VDA studentų , šrifto kursų lankytojų ir paties autoriaus darbais. Ji skirta dailės specialybių studentams, bet pravers ir mokytojams bei visiems, kas domisi rašto kultūra.


Parašykite atsiliepimą apie "Kaligrafijos ir šrifto pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaligrafijos ir šrifto pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Albertas Gurskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albertas Gurskas su knyga Kaligrafijos ir šrifto pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaligrafijos ir šrifto pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Gurskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaligrafijos ir šrifto pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaligrafijos ir šrifto pagrindai" perkama kartu