0

Pirkėjų atsiliepimai

Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 2,40 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-25 Ilona

Puiki knyga, rekomenduoju. Įvairiaspalvė nenuspėjamoji Indija.


2022-05-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)" aprašymas

Australų rašytojo Gregory David Roberts „Šantaramas“ jau sužavėjo milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Antroji knyga apie nuotykius Bombėjuje „Kalno šešėlis“ tęsia pagrindinio veikėjo istoriją, tačiau Bombėjus per porą metų smarkiai pasikeitė...

„Kalno šešėlis“ toliau pasakoja apie Liną – bėglį iš Australijos, kuris dirbo Bombėjaus mafijai kaip pasų klastotojas. Ilgai lauktas romano tęsinys, kuris lengvai gali būti skaitomas ir kaip atskiras romanas, pristato tuos pačius ir naujus herojus. Linas čia turės prisitaikyti prie naujų mafijos bosų, kurie žaidžia pagal visai kitokias taisykles.


Po „Šantaramo“ įvykių praėjo dveji metai. Linas jau prarado du mylimiausius žmones – tėvą jam atstojusį Kadarbhajų, kuris žuvo Afganistano kalnuose, ir savo sielos draugę Karlą, kuri ištekėjo už žiniasklaidos magnato Bombėjuje. Tačiau Linas negali palikti miesto, nes turi įvykdyti Kadarbhajui duotą pažadą, be to, jį čia laiko ir Karla...

Vis dėlto mieste viskas kitaip, pokyčiai atrodo per dideli ir per staigūs. Jo draugų čia seniai nebėra, mafijai vadovauja nauji žmonės, įsipainioję į žiaurias ir pavojingas intrigas. Negana to, jis pažadėjo draugui pelnyti kalnuose gyvenančio išminčiaus palankumą, o šis meta iššūkius visoms tiesoms apie gyvenimą ir meilę, kuriomis Linas tikėjo.

Šešėlių apgaubtas pasaulis vilioja Liną į naujus nuotykius. „Kalno šešėlis“ – tai pasakojimas apie tapatybės, meilės, prasmės, tikslo ir gyvenimo paslapčių paieškas.


Gregory David Roberts yra australų rašytojas, labiausiai išgarsėjęs romanu „Šantaramas“. Jis buvo priklausomas nuo heroino, įvykdė banko apiplėšimą, pabėgo iš kalėjimo ir išvyko į Indiją. Indijoje rašytojas gyveno dešimtmetį, kurį jis ir aprašo savo pirmojoje knygoje „Šantaramas“.

Vėliau buvo dar kartą suimtas Vokietijoje ir grąžintas į Australiją, kur atliko bausmę. Tuo metu ir pradėjo rašyti „Šantaramą“, kurį net du kartus buvo sunaikinę kalėjimo prižiūrėtojai. G. D. Roberts gyveno Australijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, bet galiausiai sugrįžo į Bombėjų, kur pradėjo labdaros projektą, kurio tikslas - suteikti medicininę pagalbą vargšams.

Jis parašė scenarijų filmui „Šantaramas“ (2011 m.). Naujasis romanas „Kalno šešėlis“ tęsia pirmosios knygos istoriją. Ši knyga taip pat įtraukia į stulbinančius nuotykius, tačiau kaip ir būdinga rašytojui, turi savyje svarbią ir gilia žinutę.

Kalbėdamas apie tai, kiek autobiografinės yra šios jo knygos, rašytojas tikina, jog knygose yra nemažai realybėje vykusių nutikimų, tačiau daug ir kūrybos, kuri paremta jo patirtimi, todėl tai romanai, o ne autobiografinės knygos.


„G. D. Roberts puikiai sukuria grėsmės ir nuolatinės įtampos jausmą, kurį išgyvena pabėgęs nuteistasis. Svarbiausia, kad jis dar ir myli bei supranta Indiją... Beveik 900 puslapių tikro pabėgimo“.

Sunday Times


Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė

  • Autorius: Gregory David Roberts
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 781
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662126

Kiti taip pat domėjosi


2021-10-25

Puiki knyga, rekomenduoju. Įvairiaspalvė nenuspėjamoji Indija.

2019-10-25

Sveiki. Norime įsigyti šią knygą. Ar turite pardavime ir ar siustumete į užsienį. Aciu

Parašykite atsiliepimą apie "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)", Gregory David Roberts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gregory David Roberts su knyga "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gregory David Roberts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalno šešėlis (minkšti viršeliai)" perkama kartu