0

Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 2.90 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094240690

2021-01-31 2.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga" aprašymas

Ši knyga tau atgaivins pasimatymų žavesį - ir padės susirasti tokią meilę, apie kokią visada svajojai.

Tu graži ir įdomi ir galėtum būti šauni gyvenimo draugė, todėl, suprantama, stebiesi, kodėl vis dar esi vieniša. Išgirsk gerą žinią: kalta ne tu, kaltas jis!


Kodėl parašiau šią knygą, skirtą vienišai moteriai? Nes mes galvojame ir kalbame apie artimus santykius kur kas dažniau negu vieniši vyrai. Ir kai tokie santykiai pašlyja, mes taip pat esame kur kas labiau linkusios kaltinti save! Tada kamuojamės kartodamos tuos pačius klausimus: „Kodėl man negerai?", „Ką aš padariau?", „Ką turėčiau daryti kitaip?" Bet gal tu čia niekuo dėta?

Gal tu vis tiek būsi vieniša, net jei esi tobula? O gal kalta ne tu, gal kalti jie?

Tiesą sakant, nėra jokių „gal". Klysta tavo teta, gyvenanti kitame mieste, klysta tavo vedęs brolis, klysta tavo draugės, su kuriomis kartu mankštiniesi - tu vieniša ne todėl, kad esi pernelyg išranki, pernelyg įžūli ar pernelyg „princesiška". Beje, net jeigu taip ir yra, tai neturi reikšmės.

Juk išrankios ir įžūlios „princesės" išteka visai nesunkiai. Taip atsitiks ir tau. Tad būk realistė ir padovanok sau tokį gyvenimą, kokio nori.


Georgia Witkin yra filosofijos mokslų daktarė, psichiatrijos profesorė. Streso programos vadovė Mount Sinai Medicinos centre Niujorke. Tai vienas didžiausių autoritetų moterų sveikatos, akušerijos, ginekologijos, reprodukcijos mokslų ir streso srityse Jungtinėse Valstijose.

Ji parašė per dešimt knygų, taip pat kaip ekspertė yra kviečiama i daugybę televizijos laidų. Jos straipsnius spausdina žymiausi JAV periodiniai leidiniai: Time, Newsweek, USA Today, New York Times ir kiti.


Kodėl vis dar esi vieniša? Kalta ne tu, kaltas jis! - teigia knygos "Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga" autorė. Ji atskleidžia draugysčių be skausmo ir nusivylimų paslaptį - sugebėjimą suprasti, jog moteris tobulai tinka būti mylima tokia, kokia yra.

Psichiatrijos profesorė pataria kaip užmegzti naujas pažintis, jaustis laiminga ir kaip rasti išeitį iš sudėtingų situacijų.


Šios knygos autorė vienišoms moterims siūlo naujas, optimistiškas tvarios meilės radimo „taisykles". Ji atskleidžia draugysčių bei skausmingų nusivylimų paslaptį. Ir tai yra gebėjimas suprasti, jog tu tobulai tinki būti mylima - tokia, kokia esi. Jei gražūs santykiai ima blogėti, kalta ne tu. Kaltas jis!

Staiga viskas taps taip paprasta. Daugiau nebebus jokių „Kodėl jis nepaskambino?" Tai nesvarbu.

Daugiau nebus jokių „Kaip aš turėčiau pasikeisti?" Tau nereikia keistis. Tu darysi tai, ką norėsi daryti, eisi ten, kur norėsi eiti, ir dėl to būsi tik dar mielesnė.Tai, kas vyks per pasimatymus, tau bus informacija apie juos, vyrus, o ne apie tave. Kai santykiai tavęs ims netenkinti, tu elgsiesi kategoriškai. Jausiesi laiminga, valdanti situaciją ir noriai užmegsi naujas pažintis. Ir neilgai trukus beprotiškai įsimylėsi vyrą, kuris bus pakankamai išmintingas, kad suprastų, jog tau neįmanoma atsispirti.


Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Georgia Witkin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Georgia Witkin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kalta ne tu, kaltas jis! Vienišos moters knyga" perkama kartu