0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalvio pasaka (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.49 SoldOut

Knygos "Kalvio pasaka (CD)" aprašymas

Teatralizuota, aktorių trupės „Teatriukas“ įgarsinta poeto M. Vainilaičio mitologinė „Kalvio pasakos“ kompaktinė plokštelė.

Įgarsinant panaudoti gyvi lietuvių liaudies instrumentai, įpinamos dainos.

Iki šiol profesionaliai pastatytas „Teatriuko“ spektaklis „Kalvio pasakos“ buvo labai mėgstamas ir laukiamas visoje Lietuvoje.Interaktyvūs trupės spektakliai puoselėja lietuvių kalbą, skatina giliau domėtis krašto istorija, kultūra. Kompaktinė „Kalvio pasakų“ plokštelė leis naujai pajausti M. Vainilaičio kūrybą, pasinerti į spalvingą mitologinį pasaulį.

1. Įžanga
2. Kalvio rizika
3. Netikėti pakeleiviai
4. Neprašyti svečiai
5. Mirties žabangos
6. Žydrasis Rojus

Pasaką skaito ir dainuoja trupės Teatriukas aktoriai: Žilvinas Ramanauskas, Artūras Varnas, Dalia Mikoliūnaitė, Gediminas Žilys.



Parašykite atsiliepimą apie "Kalvio pasaka (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalvio pasaka (CD)", kurį parašė Martynas Vainilaitis. Siūlome ne tik išsamų "Kalvio pasaka (CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martynas Vainilaitis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalvio pasaka (CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalvio pasaka (CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalvio pasaka (CD)" perkama kartu