0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 3.30 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams


2021-05-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams " aprašymas

Jūsų vaikas pradeda skaityti? Tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į Česlovo Navakausko knygą „Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams“. Nuotaikingas ir įtraukiantis leidinys padės lavinti mažųjų mokinukų skaitymo įgūdžius.

5-7 metų vaikai nori patys perskaityti, kas parašyta jų knygelėse. Vieniems sekasi lengviau, kitiems šis procesas kiek sudėtingesnis, tačiau gerai parinktos mokymo priemonės padės tobulėti. Knyga „Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams“ supažindina su raidėmis ir tą daro nenuobodžiai.

Kiekvienos raidės pamokėlėje laukia įvairūs pratimai ir smagūs paveiksliukai. Ašara, Adata, Asilas – raidės A atstovai. Mažyliai kviečiami sugalvoti daugiau vardų ir žodžių iš A raidės, taip pat pažymėti A įvairiuose kituose žodžiuose, spalvinti ir įrašyti trūkstamus garsus.

Besimokydami raides vaikai spalvins, jungs, užpildys tuščias vietas ir netrukus pradės skiemenuoti, o galiausiai skaityti sakinius bei ilgesnius tekstus. Kamanė – pagrindinė knygelės veikėja, lydės vaikus per visas pamokėles.

2020-tais metais Česlovo Navakausko parengta knygelė šiuolaikiška ir atitinkanti aktualijas. Štai vieno teksto iš D raidės pamokėlės pavyzdys:

Domantas turi didelį droną. Dėdės dovana. Tas dronas išmanusis. Su kamera. Ir dar vartosi ore – tikras akrobatas.

Česlovas Navakauskas parengė ir išleido įvairių knygelių vaikams. Daugelis jų – padedančios mokytis skaityti. Tarp jų gerai vertinami leidiniai „Kamanės skaitiniai. Žodžiai, sakiniai, rišlūs tekstai (5-7 metų vaikams)“, „Abėcėlė. Eilėraščiai ir užduotėlės“, „Išmokime ABĖCĖLĘ“.

Visos autoriaus knygelės pasižymi smagiais eilėraštukais ir nuotaikingais piešinėliais. 2012-tais metais Česlovo Navakausko knyga „Bubulų lietus. Linksmi eilėraščiai vaikams“ buvo apdovanota IBBY Lietuvos skyriaus Prano Mašioto premija, kaip geriausia metų poezijos knyga vaikams.

Knygą „Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams“ įsigyti internetu rekomenduojame visiems, kurių vaikai mokosi skaityti. Bus smagu! Taip pat pirkti online kviečiame ir kitų žanrų knygas, dalykines bei tas, kuriose laukia vaizdingi aprašymai, nenuspėjami siužetai ar naudingi patarimai. Jei sunku nuspręsti, kas verta jūsų dėmesio, atsižvelkite į atsiliepimus bei apžvalgas. Taip pat parengėme informacinę santrauką, kurioje rasite trumpus aprašymus, ištraukų, nurodytą puslapių skaičių. Daug knygų parduodame pigiau, nes geras kainas užtikrina nuolat rengiami išpardavimai bei akcijos.


  • Autorius: Česlovas Navakauskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 22x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138120

Parašykite atsiliepimą apie "Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams , kurį parašė Česlovas Navakauskas. Siūlome ne tik išsamų Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Česlovas Navakauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kamanė. Skaitymo pradžiamokslis 5-7 metų vaikams " perkama kartu