Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kamasutra visam gyvenimui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.99 SoldOut

Knygos "Kamasutra visam gyvenimui" aprašymas

Jei iki šiol sekso nelaikėte šventu aktu, „Kamasutra visam gyvenimui“ pakeis Jūsų požiūrį.


Kamasutra nėra traktatas apie meilės žaidimų pozas - šiek tiek susipažinę su tantros mokymo filosofija ir įvaldę keletą paprastų technikų, pažadinsite savo kūrybines galias ir imsite kitaip vertinti visas gyvenimo sritis.

Keletas paprastų gyvensenos pokyčių neatpažįstamai pakeis į gera jūsų dvasinį ir seksualinį gyvenimą, taip pat padės sukurti harmoniją jūsų namuose ir bendraujant tarpusavyje. Jums visai nebūtina laužyti savo kūno mokantis nenatūralių pozų.


Galbūt Kamasutra yra tai, ko kadaise norėjote išmokti, bet negalėjote rasti tinkamos knygos. Kad ir kaip būtų, visiškai nesvarbu, daug ar mažai apie tai išmanote - jei ieškote būdų, kaip įpūsti daugiau aistros ir juslingumo į savo santykius su antrąja puse ir gyvenimą apskritai, dabar puiki proga tai pradėti.

"Kamasutra visam gyvenimui" suteiks aibę puikių minčių ir praktinių patarimų, kurie permainys jūsų meilės reikalus ir jums bei jūsų antrajai pusei padovanos tokią palaimą, kokios jūs nė tikėtis negalite.


Iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė

Turinys

TURINYS

 

ĮŽANGA / 6

KŪNO ŠVENTOVE / 9

KAMASUTROS IŠTAKOS / 10

KASYRATANTRA? / 12

RASKITE LAIKO MALONUMAMS / 13

MEILES ŽODYNAS: LINGAMAS IR JONI / 14

BHAKTIIRŠAKTI / 15

GYVATIŠKA KUNDALINI GALIA / 16

ČAKROS / 18

64 MENAI / 21

KAMASUTRA NAMUOSE / 22

GYVENIMO MALONUMAI / 23

JŪSU NAMŲ ŠVENTYKLA / 24

GUNDYMO MENAS / 25

MAUDYMASIS / 26

KVAPAI / 28

PUOŠMENOS / 29

MUZIKA IR ŠOKIS / 30

KAMASUTRA VIRTUVĖJE / 32

AFRODIZIAKAI / 33

EROTINIS MASAŽAS / 34

MEILES LAUŽAI / 38

MOTERŲ IR VYRU TIPAI / 40

SUDERINAMUMAS / 42

MEILĖS POZOS: GULOMIS / 44

MEILĖS POZOS: AKTYVIOS PADĖTYS / 49

AUKŠTASIS MALONUMU MOKSLAS / 52

TOLESNĖS KAMASUTROS PAKOPOS / 53

BUČINIAI IR PRISILIETIMAI / 54

ĮDRĖSKIMAI IR KANDŽIOJIMASIS / 57

ORALINIO SEKSO TECHNIKOS / 59

KAMASUTRA VISIEMS METŲ LAIKAMS / 60

ĮMANTRESNĖS POZOS / 62

PIRMAPRADE SĄJUNGA / 63

AMŽINOJI KAMASUTRA / 64

Įžanga

ĮŽANGA

 

Galbūt dar nenutuokiate, bet jus jau žengiate pirmuosius žingsnius į jausminio pasaulio meistrų ir dieviškos būties žinovų gretas! Vakaruose gyvuoja ilgametė tradicija gėdytis sekso ir viską, kas susiję su erotika, laikyti nuodėmingu ir nešvariu dalyku. Rytuose, ypač Indijoje, Kinijoje ir Japonijoje, seksualinio gyvenimo pažinimas ilgus amžius buvo laikomas veiksmingu dvasinės apšvietos budu. Jei iki šiol sekso nelaikėte šventu aktu, „Kamasutra visam gyvenimui" pakeis jusų požiūrį. Kamasutra nėra vien traktatas apie meilės žaidimų pozas - šiek tiek susipažinę su tantros mokymo filosofija ir įvaldę keletą paprastų technikų, pažadinsite savo kūrybines galias ir imsite kitaip vertinti visas gyvenimo sritis.


Labai paprasta laikytis nusistatymo, kad Kamasutrai nėra vietos šiuolaikinio Vakarų žmogaus miegamajame, nes ji neva neturi praktinės vertės, mat reikalauja pernelyg daug pastangų ir laiko. Esmė yra ne tai. Keletas paprastų gyvensenos pokyčių neatpažįstamai pakeis į gera jūsų dvasinį ir seksualinį gyvenimą, taip pat padės sukurti harmoniją jūsų namuose ir bendraujant tarpusavyje. Tai patikrintas dalykas! Jums visiškai nebūtina laužyti savo kūno mokantis nenatūralių pozų. Galbūt Kamasutra yra tai, ko kadaise norėjote išmokti, bet negalėjote rasti reikalingos knygos. Kad ir kaip butų, visiškai nesvarbu, daug ar mažai apie tai išmanote - jei ieškote būdų, kaip įpūsti daugiau aistros ir juslingumo į savo santykius su antrąja puse ir gyvenimą apskritai, dabar puiki proga tai pradėti. „Kamasutra visam gyvenimui" suteiks aibę puikių minčių ir praktinių patarimų, kurie permainys jūsų meilės reikalus ir jums bei jūsų antrajai pusei padovanos tokią palaimą, kokios jus nė tikėtis negalite.


Tantros mokyme daug kalbama apie energiją - gyvybinę jėgą, kuri persmelkia visus daiktus ir kuri turi nuolat judėti, kad būtume gyvybingi ir sveiki. Kai mus įtraukia seksualinės rutinos Hunas ir viskas tampa iš anksto žinoma kaip dukart du, kyla pavojus išsikvėpti, o musų tarpusavio santykiai praranda stebuklingą kibirkštį. Kamasutra padeda puoselėti seksualinę energiją, įkraudama ją meile ir džiugesiu. Atsivėrę savo partneriui ir pradėję tyrinėti savo juslinę individualybę, mes žengiame pirmuosius žingsnius keliu, vedančiu į aukščiausią palaimą, į savo gyvenimą įsileidžiame egzotiškas, rafinuotas ir įstabias spalvas. Kelionę į harmoningos meilės pasaulį jus galite pradėti Šią pat minutę! Neleiskite, kad jūsų seksualinis gyvenimas virstų nuobodžia kasdienybe. Kai tik jūs ir jūsų antroji pusė būsite nusiteikę, sąmoningai imkitės naujovių, kad pažadintumėte energijos tėkmę. Jei perkasite šią knygą, išmoksite naujo meilės žodyno.


Sužinosite, kaip erotinius pojūčius veikia kvapai, kaip išmokus tinkamai kvėpuoti galima pratęsti orgazmą ir kaip meilės aktą suderinti su savo natūraliais ritmais. Net jei kai kurie terminai ir mintys pasirodys neįprasti. „Kamasutroje visam gyvenimui" rasite viską paprastai ir suprantamai paaiškinta. Įžengus į tantros viešpatiją jums atsivers nauja juslinė realybė - palaimingų pojūčių lobynas, kuris sukels jūsų meilės reikalų perversmą. Taigi pirmyn į pasaulį, kur stebuklingais kvapais dvelkiančiame rojuje dievai su deivėmis sugula į meilės guolį, kur viskas aplinkui alsuoja erotika ir žadina jūsų kūno, proto bei dvasios galias. Įsitraukite į egzotišką tantrinės meilės ir visuotinio juslingumo pasaulį. Om šanti!

  • Autorius: Sophia Mortensen
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955210306

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kamasutra visam gyvenimui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie seksą

Sophia Mortensen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kamasutra visam gyvenimui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kamasutra visam gyvenimui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kamasutra visam gyvenimui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kamasutra visam gyvenimui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sophia Mortensen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kamasutra visam gyvenimui" perkama kartu