0

Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas")

  • Leidėjas: Judex
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • ISBN ar kodas: 9789955748113

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas")" aprašymas

Gamtos vaistinė neišmatuojama, jos durys atvertos kiekvienam. Tad - knygą į rankas ir pirmyn į vaistinių augalų pasaulį ieškoti sveikatos! Gamtoje yra daug vaistų, tik mokėkime juos surasti. Šioje knygoje aprašyti kambariniai vaistiniai-prieskoniniai augalai, kurie - ir vaistas, ir maistas, ir maisto pagardas, ir atgaiva sielai bei puikus buto papuošalas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas"), kurią skaitytojams dovanoja Valdas Sasnauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valdas Sasnauskas su knyga Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Sasnauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas")" perkama kartu