0

Pirkėjų atsiliepimai

Kančia

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.99 SoldOut

Knygos "Kančia" aprašymas

„Kančia“ – tai romanas, galintis paaiškinti, kodėl Lietuva pirmauja visame pasaulyje savižudybėmis ir masine emigracija.

Iš pirmo žvilgsnio tarsi ir demokratiškais, tačiau iš esmės apgaulingais būdais jau du dešimtmečius išrenkami bemaž tie patys valdžiažmogiai ciniškai daro viską, kad Lietuva išsivaikščiotų, susinaikintų. Valstybės išsivadavimą nulėmusi ir Tautos dvasią palaikanti kūrybinė inteligentija XXI amžiuje neturi ko valgyti tikrąja šio žodžio prasme. Iš buko savanaudiškumo ir kultūrinio trumparegiškumo priimdami naujus įstatymus su fantastiško dydžio mokesčiais kūrybinei inteligentijai, valdantieji taip pat ne vien perkeltine prasme žudo rašytojus, vertėjus, aktorius, dailininkus ir kitus kūrėjus, kadangi jų darbovietės dėl emigracijos tirpdomos rinkos ir nepakeliamų mokesčių negali deramai atlyginti autoriams, priverstos visiškai mažinti veiklą, bankrutuoti.

Pagrindinis romano herojus Mantas, būdamas gabesnis, doresnis, jautresnis, emigruoti su mylimąja brite nenori. Kad ir kaip jis stengtųsi, kiekvienas jo žingsnis šioje valdininkų pripampusioje ir itin blogai tvarkomoje valstybėje programuotas nesėkmei.


  • Autorius: Algimantas Kaminskas
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094320606

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kančia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kančia", Algimantas Kaminskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Kaminskas su knyga "Kančia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kančia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Kaminskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kančia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kančia" perkama kartu