0

Kančios, arba Mykolas ieško tiesos

Informacija

Kančios, arba Mykolas ieško tiesos

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789986093800

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kančios, arba Mykolas ieško tiesos" aprašymas

Mykolą vis labiau žeidžia apgaulinga kasdienybės tėkmė, bendradarbių melas ir įvairūs prieštaravimai, žludantys meilę, šeimą ir valdžią. Šiems ir kitiems gyvenimo gaivalams apibūdinti, savai tiesai išreikšti kūrinyje suvienijamos sentencijų, charakterio ir siužeto galios.

Parašykite atsiliepimą apie "Kančios, arba Mykolas ieško tiesos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kančios, arba Mykolas ieško tiesos, kurią skaitytojams dovanoja Aloyzas Tendzegolskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aloyzas Tendzegolskis su knyga Kančios, arba Mykolas ieško tiesos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kančios, arba Mykolas ieško tiesos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aloyzas Tendzegolskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kančios, arba Mykolas ieško tiesos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kančios, arba Mykolas ieško tiesos" perkama kartu