0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kančios problema

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-12-21 darius

Gera knyga.Galima rasti atsakymu kodel tikintieji suserga veziu,o pijokai ne ir pan..Pamastymai vedantis i atsakymus.

Kančios problema


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.97 SoldOut
Knygos "Kančios problema" aprašymas

Kad ir kokia būtų jūsų gyvenimo filosofija, kada nors teks ją išmėginti, susidūrus su kančia ar pačiam ją patyrus.

Jei Dievas yra, kodėl žmonės ir gyvūnai turi kentėti?

C. S. Lewisas su didžiule užuojauta ir be galo įžvalgiai imasi išnarplioti šią painiavą, suteikdamas skaitytojui viltį, pasitelkdamas išmintį ir gilų žmogaus prigimties supratimą. Jis siūlo skaitytojams savo paties tvirtą įsitikinimą, kad, kai reikia ištverti kančią, truputis narsos padeda labiau, negu daug žinojimo, truputis žmogiškos užuojautos – labiau negu daug narsos, o labiausiai už viską gelbsti net mažiausias Dievo meilės lašas.Ši knyga "Kančios problema" padės daugybei žmonių naujai pažvelgti į tai, kas jiems iki šiol atrodė savaime suprantama ir atvers galimybes, apie kurias anksčiau nebūtų nė pagalvoję.

Clive’as Staplesas Lewisas (1898–1963) buvo vienas iš XX amžiaus intelekto milžinų ir priklausė įtakingiausiems savo meto rašytojams. Jau ne vieną vaikų kartą sužavėjo jo „Narnijos kronikos“, klasika tapę pasakojimai, pilni burtų bei tikrovės, kuriuose gėris nugali blogį. Tačiau dar Lewisas yra parašęs per 30 knygų, dauguma jų skirtos įkvėpti suaugusius skaitytojus. Viena iš jų – „Kančios problema“.


2007-12-21

Gera knyga.Galima rasti atsakymu kodel tikintieji suserga veziu,o pijokai ne ir pan..Pamastymai vedantis i atsakymus.

Parašykite atsiliepimą apie "Kančios problema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kančios problema, kurią skaitytojams dovanoja C. S. Lewis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. S. Lewis su knyga Kančios problema jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kančios problema patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. S. Lewis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kančios problema palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kančios problema" perkama kartu