⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 29,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 29.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici" aprašymas

Tai pirmasis lietuviškas „Kanonų teisės kodekso“ leidimas.

„Kanonų teisės kodeksą“ sudaro 1752 kanonai, kurių kiekvienas panašiai kaip įstatymo straipsnis išreiškia konkrečią teisinę normą. Ji yra taikoma ne pavieniui, o derinant su kitais kanonais nusakytomis normomis. Teisinę galią turi ir priimant sprendimus vartojamas tik originalus lotyniškasis „Kodekso“ tekstas, todėl Lietuvoje skelbiamas leidimas paraleliai pateikia tiek originalą, tiek lietuviškąjį vertimą. Pastarasis, atliekantis labiau pažintinę funkciją, parengtas kuo ištikimiau sekant lotyniškais kanonais ir teikiant pirmenybę tikslumui, terminų nuoseklumui, o ne įprastam lietuviškam stiliui. Dalis specifinių posakių ir žodžių neverčiami, jie paaiškinami žodynėlyje.

Lietuvos Vyskupų Konferencija tikisi, kad dabar „Kanonų teisės kodeksu“ galės pasinaudoti didesnė grupė Bažnyčios narių, nei iki šiol. Viliamasi, kad jis paskatins sąmoningų ir aktyvių tikinčiųjų ugdymą, užtikrins gilesnį jų supratimą apie savo teises ir pareigas.

Kolektyvinis, ilgai trukęs darbas buvo ir lietuviškojo teksto rengimas – pirmąjį vertimo variantą Lietuvos Vyskupų Konferencijos pavedimu atliko mons. Adolfas Grušas, tačiau vėliau maždaug penkerius metus triūsė vysk. Gintaro Grušo vadovaujama vertimo redagavimo komisija iš dvasininkų ir pasauliečių.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 1008
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955291855

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kanonų teisės kodeksas. Codex Iuris Canonici" perkama kartu