0

Kantrybė su Dievu

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kantrybė su Dievu

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955294276

2020-12-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kantrybė su Dievu " aprašymas

Tomášo Halíko knyga "Kantrybė su Dievu" išversta į septynias kalbas. 2010 metais išrinkta geriausia katalikų teologijos knyga, 2011 metais pelnė Europos katalikų teologų draugijos premiją.

Kantrybę, kaip vaistą nuo netikėjimo ir ateizmo, Tomášas Halíkas siūlo iš savo ilgos dialogo su netikinčiaisiais patirties. Jis įsitikinęs, kad tikėjimas prieš netikėjimą gali laimėti tik jį „apkabindamas“. Nereikia sakyti netikinčiajam – „tu klysti“, reikia sakyti – „tu neturi kantrybės ir tavo tiesa dalinė“.

„Bandau kalbėti su ieškančiaisiais ir parodyti, kad tikėjimas nėra ideologija. Tikėjimas ir abejonė, kritinis protas yra broliai, kurie vienas kitą pataiso. Tikėjimas be proto yra pavojingas, gali atvesti prie fanatizmo ir prievartos. Bet ir grynas protas be etinio ir dvasinio gilaus tikėjimo maisto veda prie cinizmo“, – sako Tomášas Halíkas.

Tomášas Halíkas (g. 1948) – čekų kunigas, įšventintas komunistinio režimo valdymo metais pogrindyje, teologijos, filosofijos ir sociologijos daktaras, skaito paskaitas daugelyje pasaulio universitetų, Oksfordo universiteto garbės daktaras, Čekijos Krikščionių akademijos prezidentas, buvęs Vaclavo Havelo bendražygis.

Iš čekų kalbos vertė Almis Grybauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Kantrybė su Dievu "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Tomaš Halik parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kantrybė su Dievu , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kantrybė su Dievu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kantrybė su Dievu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kantrybė su Dievu ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomaš Halik tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kantrybė su Dievu " perkama kartu