0

Pirkėjų atsiliepimai

Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas" aprašymas

Ilgus metus Tatjana Maceinienė tyrinėjo išeivijos kultūrinį palikimą, paskelbė daugybę straipsnių apie Antaną Maceiną, Zenoną Ivinskį, Juozą Girnių, Juozą Ambrazevičių-Brazaitį.

Juozas Brazaitis-Ambrazevičius – Lietuvos literatūrologas, pedagogas, žurnalistas ir publicistas, antinacistinės ir antisovietinės rezistencijos dalyvis, kultūros ir visuomenės veikėjas. Autorės tikslas – pasitelkus daugybę šaltinių, dokumentikos, laiškų ir prisiminimų – pateikti nešališką Juozo Ambrazevičiaus–Brazaičio paveikslą tam, kad žmonės patys galėtų spręsti apie šį Lietuvai svarbų žmogų ir pagrįstai turėti savo nuomonę neveikiami jokios politinės konjunktūros.


  • Autorius: Tatjana Maceinienė
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094462573

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Tatjana Maceinienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tatjana Maceinienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kapas be paminklo, arba Dramatiškas Juozo Ambrazevičiaus-Brazaičio likimas" perkama kartu