⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-11 Oskaras

Rekomenduoju. Gera


2022-11-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?" aprašymas

Kapitalistinis realizmas laikomas populiariausia Marko Fisherio idėja. Jos pagrindu tapo Žižeko mintis, jog „lengviau įsivaizduoti pasaulio nei kapitalizmo pabaigą“. Fisherio siekis šioje knygoje „Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?“ yra apžvelgti sąlygas, kurios verčia dabartinę sistemą laikyti neišvengiama. Jo išvados sukrečiančios: nors kapitalistinis realizmas pripažįsta, jog kapitalizmas nėra ideali sistema, tačiau įtaigiai verčia mus manyti, kad kitokia sistema yra tiesiog neįmanoma.To pasekmė – visuomenės su atrofavusiomis vaizduotėmis, ištisa psichologinių negalių puokšte ir bendra apatija.

Nors pats Fisheris tapo kultiniu autoriumi dar pirmajame šio amžiaus dešimtmetyje, derindamas akademinę veiklą su k-punk tinklaraščio rašymu, labiausiai jį išgarsino 2009 m. išleistas „Kapitalistinis realizmas“ (2009).

„Nevyniokime į vatą: Fisherio užkrečiančiai paskaitoma knyga yra tiesiog geriausia mūsų būklės diagnozė, kurią turime! Išblaivinantis kvietimas kantriai teorinei ir politinei veiklai.“
Slavoj Žižek

„Kapitalistinis realizmas nėra originaliai nukaltas terminas. Jis vartotas dar 7-ajame deš. Vokiečių pop atlikėjų ir Michaelo Schudsono knygoje „Advertising, The Uneasy Persuasion“, kur buvo parodijuojamas socialistinis realizmas. Nauja manojoje šio termino vartosenoje yra išplėsta – netgi perspausta – reikšmė, kurią jam suteikiu…“
Mark Fisher

Mark Fisher (1968-2017) – britų teoretikas, kultūros ir politikos kritikas, tinklaraštininkas.


  • Autorius: Mark Fisher
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • Formatas: 13x20
  • ISBN ar kodas: 9786098280098
  • Vertėjas: Tomas Marcinkevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-11

Rekomenduoju. Gera

2021-06-07

Ši knyga man paliko daug neatsakytų klausimų. Bet man tai patiko. Čia susiduria politika ir kultūra, o jo kapitalizmo rodymas per filmus ir grožinę literatūrą yra gana puikus vadovas. Nors knyga trumpa, tačiau skaityti ją norisi lėtai. Yra daug ką suvirškinti, suprasti, permąstyti..

Parašykite atsiliepimą apie "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Mark Fisher pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Fisher tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kapitalistinis realizmas. Nėra jokios alternatyvos?" perkama kartu