0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.39 SoldOut

Knygos "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?" aprašymas

"Kapitalizmas ir komunizmas – tik provokuojantys žodžiai?" - tai kairiojo prancūzų komunisto Gilles‘io Dauvé knyga.

Gilles‘is Dauvé (g. 1947) – Prancūzijoje gyvenantis komunizacijos teoretikas, sąmoningai ir netgi konspiratyviai vengiantis didelių auditorijų, tačiau tam tikruose sluoksniuose puikiai žinomas dėl sklandžiai dėstomų radikalių idėjų apie tai, kaip veikia šiuolaikinė kapitalistinė visuomenė, ir darantis nemažą įtaką tiek komunistams libertarams, tiek anarchistams.
G. Dauvé darbai radikaliai oponuoja ne tik kapitalizmui, bet ir autoritarinei marksistinio-leninistinio „komunizmo“ krypčiai. Juose teoriškai apjungtos ir kritiškai išplėtotos įvairios kairiojo komunizmo – po Pirmojo pasaulinio karo Vokietijoje užgimusio tarybų (council) komunizmo, Amadeo Bordigos įkvėpto Italijos komunistų judėjimo – srovės ir 6–7 dešimtmetyje Prancūzijoje susibūrusių socialistų libertarų grupės „Socialisme ou Barbarie“ bei Situacionistų Internacionalo idėjos.

Esė „Kapitalizmas ir komunizmas – tik provokuojantys žodžiai?“ autorius suformuluoja aiškią alternatyvą kapitalizmui – komunizmą kaip antipolitinį socialinį judėjimą, siekiantį panaikinti samdomuoju darbu paremtą sistemą. G. Dauvé apibrėžia komunistinę revoliuciją kaip iš apačios kylančią ir saviorganizacijos mechanizmais paremtą klasių kovą, panaikinsiančią rinkas, pinigus, valstybes, priverstinį samdomąjį darbą, socialines klases, net ir pačią dirbančiųjų klasę...

Iš anglų kalbos vertė Gediminas Stanionis


Parašykite atsiliepimą apie "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?", kurią skaitytojams dovanoja Gilles Dauve. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gilles Dauve su knyga "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gilles Dauve. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kapitalizmas ir komunizmas - tik provokuojantys žodžiai?" perkama kartu