0

Kapitono Granto vaikai

  • Nuolaida knygai -36%
3.5
(8 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 4.90 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-13 Skaitytoja

Labai puiki knyga, perskaičiau du kartus. Klasiku klasika

Informacija

Kapitono Granto vaikai

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 728
  • ISBN ar kodas: 9786098105421

2021-02-28 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kapitono Granto vaikai" aprašymas

XIX a. prancūzų rašytojo, mokslinės fantastikos pradininko Žiulio Verno nuotykių romanas „Kapitono Granto vaikai“ išplukdys į nepamirštamą kelionę po nepažintus pasaulius.

Klasika tapusių Žiulio Verno knygų populiarumas neblėsta jau šimtmetį. Žiulis Vernas yra antrasis visų laikų daugiausiai verčiamas autorius, nusileidžiantis tik Agatai Kristi.


Knyga „Kapitono Granto vaikai“ skaitytoją įtrauks į nuostabią pagrindinių veikėjų kelionę, kurioje netrūks netikėtumų, nuotykių, rizikos ir išbandymų.


Lordas Edvardas Glenarvanas su bičiuliais leidžiasi į kelionę jachta po Pietų pusrutulio jūras, ieškodamas dingusio „Britanijos“ laivo kapitono Hario Granto. Į kelionę drauge su juo leidžiasi ir Kapitono Granto vaikai. Keliautojai patiria ir išgyvena dramatiškus įvykius, pakeisiančius jų likimą. Herojų kilnumas, ištvermė ir paslaptingi nuotykiai žavi ir įtraukia. Šioje knygoje slypi ir tikras mokslo žinių lobynas. Tačiau pirmiausia tai – knyga apie drąsą, tikėjimą, pasiaukojimą ir ryžtą.


Pirma kartą romanas „Kapitono Granto vaikai“ buvo išleistas 1867 metais. Vėliau 1876 jis buvo perleistas trijų knygų serija, pavadinta „Kelionė aplink pasaulį“ ir suskirstyta į tris dalis: „Pietų Amerika“, „Australija“ ir „Naujoji Zelandija“.

Pagal knygą „Kapitono Granto beieškant“ sukurti trys filmai: 1936 m. „Kapitono Granto vaikai“ (režisierius Vladimiras Vainštokas, Rusija); 1962 m. „Beieškant išsigelbėjusiųjų“ (režisierius Robertas Styvensonas, JAV); 1985 m. "Kapitono Granto beieškant“ (Rusija, Bulgarija).


Žiulis Vernas (Jules Verne, 1828–1905) – prancūzų rašytojas, mokslinės fantastikos žanro pradininkas, kartu su Dž. Velsu laikomas mokslinės fantastikos tėvu. Žymiausios knygos: „Kelionė į Žemės centrą“, „Nuo Žemės į Mėnulį“, „20000 mylių po vandeniu“, „Aplink pasaulį per 80 dienų“. Rašė apie keliones kosmosu, oru ir po vandeniu dar prieš išrandant navigacinę techniką ir pačius orlaivius ar povandeninius laivus, o apie kosmines keliones nė nebūdavo užsimenama.

Žiulis Vernas gimė Nante, Prancūzijoje, buvo vyriausias iš penkių vaikų. Paryžiuje studijavo teisę, o jo dėdė pristatė būsimą rašytoją literatūriniuose susibūrimuose. Netrukus Vernas pradėjo publikuoti pjeses, gerai pažinojo tokius rašytojus kaip Aleksandras Diuma ir Viktoras Hugo. Nepaisant to, kad didžiąją laiko dalį Vernas rašė knygas, advokato diplomą jis vistiek gavo.

Būdamas 28 m. Vernas vedė Onoriną de Biana, jauną našlę su 2 vaikais, gyveno dideliame name užmiestyje. Greitai Žiulio Verno romanai tapo neįtikėtinai populiarūs pasaulyje. 1886 m. Vernas buvo sužeistas: jo psichikos liga sergantis sūnėnas iššovė jam į koją, ir rašytojas iki gyvenimo pabaigos nebegalėjo judėti.Savo kūriniuose Vernas mokslą ir išradimus sujungė su nuotykiais. Vernas nuspėjo mokslinius atradimus nemažai laiko iki jiems tampant realybe. Tikra raketa buvo išrasta tik po 100 metų, kai Ž. Vernas aprašė kosminį laivą. Pirmasis elektrinis povandeninis laivas, pastatytas 1886 m., buvo pavadintas Nautiliumi, Žiulio Verno herojaus garbei. Žiulis Vernas iš viso sukūrė 65 romanus, apie 20 pasakojimų ir esė, 30 pjesių, keletą geografinių darbų, taip pat operos libretų.

Iš prancūzų kalbos vertė Rožė Jankevičiūtė, Juozas Naujokaitis
2020-11-13

Labai puiki knyga, perskaičiau du kartus. Klasiku klasika

2020-05-24

700 psl?!? Ne.

2020-04-17

Puiki knyga neskubantiems, turintiems kantrybės ir netingintiems sekti kelionę žemėlapyje. Ypač dabar, kai karantinas uždarė visus namuose, pažinkime pasaulį kitaip. Linkiu gero skaitymo!

2020-04-17

Rekomenduoju visiems jauniems savo siela.

2020-01-13

Ziauriai idomi knyga

2019-05-14

Nuostabi knyga! Klasikų klasika.

2019-03-11

Labai nerekomenduoju gaisint savo brangaus laiko

2019-02-28

Oof oof ooooooooooooof

Parašykite atsiliepimą apie "Kapitono Granto vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kapitono Granto vaikai, kurį parašė Jules Verne (Žiulis Vernas). Siūlome ne tik išsamų Kapitono Granto vaikai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jules Verne (Žiulis Vernas). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kapitono Granto vaikai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kapitono Granto vaikai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kapitono Granto vaikai" perkama kartu