0

Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų

1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-04 cha

nu bet vertėjos darbas tai siaubingas. Ir iš kur atradote tokią neišsilavinusią?

Informacija

Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955267096

2020-09-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų" aprašymas

Paskutiniai Antrojo pasaulinio karo metai. Atšiaurus Rytų frontas ir bebaimiai pilotai, vykdantys savo misiją. „Kapitono Lipferto dienoraštis“ – tai autentiški Liuftvafės aso kapitono atsiminimai apie už naikintuvo šturvalo praleistą laiką ir pavojus, tykojusius kaunantis virš Sovietų sąjungos žemės.

Helmutas Lipfertas (1916–1990) savo karjerą kariuomenėje pradėjo ne aviacijos, bet tankų dalinyje, tačiau didžiausias pergales pasiekė tik pakilęs į dangų. Knygoje „Kapitono Lipferto dienoraštis“ jis pasakoja apie tarnybą Rytų fronte, 52-ojoje naikintuvų eskadroje („Jagdgeschwader 52“). Jis dalyvavo beveik septyniuose šimtuose kovinių operacijų ir jose iškovojo 203 pergales. Prieš jo virtuoziškumą buvo bejėgiai ir amerikiečių „P-51 Mustang“, ir sovietų „Yak-1“, „Yak-9“ ar net garsusis „Il-2“.

Paties Helmuto Lipferto naikintuvai buvo pašauti net penkiolika kartų, tačiau lakūnas išvengė mirties. Dėl savo pasiekimų mūšio lauke jis pelnė aso vardą ir buvo apdovanotas Geležinio kryžiaus Riterio kryžiumi – tai vienas svarbiausių nacistinės Vokietijos karinių apdovanojimų. Drąsa kaunantis su sovietų ir Vakarų naikintuvais pelnė jam didžiulę vadovybės pagarbą.

Knyga „Kapitono Lipferto dienoraštis“ pirmą kartą Vokietijoje pasirodė 1973-aisiais. Joje lakūnas ne tik dalinasi padangių kautynių aprašymais. Jis pasakoja apie lakūnų ir kareivių laisvalaikį ir santykius tarp fronto bičiulių. Jis pasakoja apie techninius lėktuvų parametrus ir jų kovines galimybes, o viską vainikuoja Lipferto svarstymai apie kovos taktiką.

Liuftvafės kapitono Helmuto Lipferto prisiminimai – tai ne tik viena geriausių knygų apie oro kautynes Antrojo pasaulinio karo metais. Kartu tai galimybė pažinti tikrą ir nesumeluotą karo teatrą. Čia svarbūs ne tik politinių lyderių sprendimai ar staugiančios karinės technikos galiai, bet ir kiekvieno žmogaus asmeninė istorija.

Knyga „Kapitono Lipferto dienoraštis“ – leidyklos „Briedis“ leidžiamos serijos „II pasaulinis karas“ dalis. Nuo Vinstono Čerčilio atsiminimų iki nematomų Trečiojo reicho politikos užkulisių: šios knygos atskleidžia visapusišką ir nepažintą didžiausio žmonijos konflikto pusę.

Iš vokiečių kalbos vertė Eglė Greverė

2020-01-04

nu bet vertėjos darbas tai siaubingas. Ir iš kur atradote tokią neišsilavinusią?

Parašykite atsiliepimą apie "Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Karo atsiminimai. Tremtis. Partizanai. Holokaustas

Helmut Lipfert parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Helmut Lipfert tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kapitono Lipferto dienoraštis. Naikintuvo lakūno atsiminimai apie 1943–1945 metų atsitraukimą iš Rytų" perkama kartu