0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Karalienė Bona

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2021-02-08 Irma

Gera knyga, papildanti žinias žinantiems Bonos Sforsos istoriją. Prieš skaitant šią knygą, rekomenduočiau perskaityti Auderskos Helenos "Karalienė Bona".

Karalienė Bona


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Karalienė Bona" aprašymas

Bona Sforza (Bona Sforca) (1494-1557) – italų kilmės kunigaikštytė - Lietuvos didžioji kunigaikštienė, Lenkijos karalienė. 1518 m. ištekėjo už Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Senojo, darė didžiulę įtaką savo vyrui valstybės valdymo reikaluose. Jų vaikai buvo Žygimantas Augustas, vainikuotas Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu, o vėliau ir Lenkijos karaliumi, Izabelė, Sofija, Ona, Kotryna. Knygos autorė Valentina Zeitler per menamą karalienės dienoraštį parodo įvairias karalienės valdymo peripetijas ir sugrįžimą iš Lenkijos į Italiją, tragišką jos gyvenimo pabaigą.

„Karalienė Bona“ - pakartotinas, skaitytojų susidomėjimo sulaukusio, Lietuvos ambasadorės Valentinos Zeitler istorinio romano leidimas. Autorė ilgokus metus dirbo Austrijoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Šveicarijoje.

Istorinis romanas „Karalienė Bona" mus nukelia į tolimą XVI amžiaus Italiją, Lenkiją ir Lietuvą. Tačiau romane svarbiausia ne įvykių chronologija, bet Nežinomosios - moters, atkeliavusios iš tolimo saulėto krašto, gyvenimas ir tragiškas likimas. Ji yra pagrindinė romano veikėja ir įvykių liudininkė. Du Nežinomosios gyvenimai - romantiška ir idealizuota jaunystė Italijoje ir skaudūs, kupini nusivylimų ir prarastų iliuzijų metai svetimame krašte - intriguojanti šio romano gija.

Autorė nesistengia ieškoti teisių ir neteisių kilusiuose konfliktuose, nesiekia pateisinti vienų ar apkaltinti kitų dėl sudėtingų ir neretai prieštaringų ano amžiaus įvykių. Jų vingriai perpinti intriguojančiomis, bet neretai ir tragiškomis knygos veikėjų gyvenimo ir meilės istorijomis.

V. Zeitler pavyko pažvelgti į to meto realijas Nežinomosios ir kitų jos amžininkų akimis, autentiškai aprašyti daugelio įvykių vietas, atskleisti sudėtingus veikėjų charakterius ir likimus.

Valentina Zeitler yra išleidusi istorinius romanus „Užmirštos nuodėmės", „Maištininkas", „Didysis kunigaikštis Švitrigaila. Nepaklusnus vasalas ar avantiūristas?", „Laisvės sūnus Tadas Kosciuška", taip pat kelias politologines ir publicistines knygas.


  • Autorius: Valentina Zeitler
  • Leidėjas: Algimantas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094230097

2021-02-08

Gera knyga, papildanti žinias žinantiems Bonos Sforsos istoriją. Prieš skaitant šią knygą, rekomenduočiau perskaityti Auderskos Helenos "Karalienė Bona".

Parašykite atsiliepimą apie "Karalienė Bona"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karalienė Bona, kurią skaitytojams dovanoja Valentina Zeitler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valentina Zeitler su knyga Karalienė Bona jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karalienė Bona patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valentina Zeitler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karalienė Bona palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karalienė Bona" perkama kartu