⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Karalienė Viktorija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-26 Jolanta

Labai įdomi knyga!


2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karalienė Viktorija" aprašymas

Nė vieno kito monarcho viešpatavimas taip neformavo pasaulio, kuriame lig šiol gyvename. Gyvenimo pabaigoje ji valdė daugiau nei ketvirtį pasaulio gyventojų.

Rašytoja, istorikė Dr. Lucy Worsley savo romane „Karalienė Viktorija“ sukūrė visiškai kitokį garsiosios monarchės įvaizdį, nei tas, kuris paplitęs mūsų vaizduotėje. Karalienė Viktorija – viena garsiausių visų laikų valdovių, o ši knyga – visapusiškas jos portretas.

Autorė knygoje „Karalienė Viktorija” ieško atsakymų į klausimus, kas gi iš tiesų buvo ši moteris. Ar neišvaizdi, gedulo drabužiais apsirėdžiusi sena dama? O gal gyvenimo džiaugsmu trykštanti romantiška princesė, besisukanti šokių salėse? Prieš akis turime šiuos du įvaizdžius ir niekada sau nekeliame klausimo, kaip gi žavi princesė pavirto ta gedinčia senute? Kažkur tarp šių dviejų moterų buvo ir trečia - garsiausia, didelį paveldą pasauliui palikusi, šalies valdovė. Karalienės Viktorijos laikais matyti moterį soste tikrai nebuvo įprasta. Monarchei teko nelengva užduotis atrasti kelią į žmonių širdis bei užsitarnauti pagarbą.

Kiekviena karalienė yra ne tik valdovė. Visų pirma, soste sėdi paprasta moteris. Ji yra dukra, žmona, motina, našlė, draugė. Kiekvienas vaidmuo kelia vis kitus, tikrus reikalavimus. Iki pat šių laikų moterims priskiriami tam tikri vaidmenys. Kyla klausimas, kaip laviruoti tarp jų ir dar sėkmingai valdyti šalį? Iš pažiūros karalienė Viktorija elgėsi iš tiesų konservatyviai, tačiau panagrinėjus istoriją, matome, kad ji ne tik pakeitė monarchiją, bet ir padarė didelę įtaką moters padėčiai visuomenėje.

Viktorija buvo ir stipri monarchė, ir paprastas žmogus su savo džiaugsmais bei nusivylimais. Ji sirgo pogimdymine depresija, patyrė savų baimių bei buvo kone labiausiai stebimas žmogus pasaulyje. Autorė akcentuoja ir tai, kad karalienės Viktorijos sutuoktinis Princas Albertas nenusipelnė itin teigiamo visuomenės dėmesio.

Dr. Lucy Worsley kurdama „Karalienę Viktoriją“ rėmėsi ne tik istorijos šaltiniais, bet ir karalienės asmeniniais laiškais bei dienoraščiais. Pasakojimas prieš skaitytojų akis išskleidžiamas per dvidešimt keturias svarbiausias karalienės Viktorijos gyvenimo dienas.

Dr. Lucy Worsley yra gerbiama britų istorikė, rašytoja, vyriausioji labdaros organizacijos „Historic Royal Palaces“ kuratorė, istorinių BBC televizijos laidų vedėja, vyriausioji Istorinių karališkųjų rūmų kuratorė. 2018 m. apdovanota Britų Imperijos ordinu už nuopelnus istorijai ir paveldui. Dr. Lucy Worsley parašė 18 knygų.


  • Autorius: Lucy Worsley
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664731

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-26

Labai įdomi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Karalienė Viktorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Lucy Worsley pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karalienė Viktorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karalienė Viktorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karalienė Viktorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karalienė Viktorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lucy Worsley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karalienė Viktorija" perkama kartu