0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 8.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka


2021-07-31 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka" aprašymas
„Karališko tigro kailio apsiaustas“ – tai dvikalbė pasaka kinų-lietuvių kalbomis, joje sekama kinų pasaka. Šios pasakos tekstą paruošė VDU kinų kalbos dėstytojos Jian Lingling ir Wang Jingyang. Knyga „Karališko tigro kailio apsiaustas“ ne tik patraukliu pasakos pavidalu pristato savitą kinų kultūrą, bet ir gali būti naudojama kaip priemonė mokantis kinų kalbą.


Berniukas augo ne dienomis, o valandomis. Pirmosios dienos pavakarę jis jau buvo didesnis ir tvirtesnis už tėvą. Vyras su žmona tuo labai stebėjosi, bet kartu buvo patenkinti. Savo sūnų jie pavadino Kunanu. Šis vardas reiškė „pietų šalis". Pirmąją savo gyvenimo dieną Kunanas suvalgė visą ožką. Kitą dieną prarijo antrąją. Senieji tėvai sunerimo. Jie suprato, kad rytoj vaikelis sušlamš ir karvę!Knyga „Karališko tigro kailio apsiaustas“ puošta puikiomis Gražvydos Andrijauskaitės iliustracijomis.


Vertė Regina Bylienė


Parašykite atsiliepimą apie "Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka, kurį parašė Jian LingLing, Wang Jingyang. Siūlome ne tik išsamų Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jian LingLing, Wang Jingyang. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Karališko tigro kailio apsiaustas. Kinų liaudies pasaka" perkama kartu