0

Pirkėjų atsiliepimai

Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2015-01-14 Justas

Ant viršelio galo jau parašyta apie veikėjo mirtį kuri atsitiks perskaičius pusė knygos...:D šauniai čia sugalvojot


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 17.99 SoldOut

Knygos "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga" aprašymas

"Karalių kova" - tai antroji „Ledo ir ugnies giesmės“ serijos knyga. Keturių karalių kova – kas laimės geležinį sostą?

Antrojoje „Ledo ir ugnies giesmės“ knygoje George’as R. R. Martinas pasakoja, kaip prasideda sunki ir kruvina kova dėl Geležinio sosto, į kurį sėda trylikametis Roberto sūnus Džofris. Bet ar jis tikrai teisėtas įpėdinis? Tuo netiki Roberto Barateono broliai Stanis ir Renlis. Pirmasis, išsižadėjęs dievų Septyneto, įtikinėjęs į Šviesos Valdovą ir naudodamasis raudonosios jo žynės Melisandros kerais, pradeda karą dėl sosto nužudydamas brolį Renlį, kurį remia Haigardeno lordai. Karaliaus Uostą ir Raudonąją pilį su sostu, pasitelkęs alchemikų gildijos piromantus, gina Kipšas Tirionas ir jo tėvas lordas Taivinas Lanisteris.

Tuo tarpu Vinterfelo įpėdinis Robas Starkas savo lordų paskelbiamas Šiaurės karalium. Jo tikslas – ne tik išlaikyti savo valdžioje šiaurę ir Riveraną, bet ir atkeršyti už tėvą, atgauti jo palaikus ir kalaviją ir susigrąžinti karalienės Sersėjos nelaisvėje laikomas seseris. Be to, jo valdoms grasina Geležies salų lordas Beilonas Greidžojus.

O ir paskutinė Targarienų palikuonė Daneiris, Drakonų Motina, už jūrų nerimsta – augina stebuklingų drakonų trijulę ir telkia kariuomenę atsikovoti savo protėvių sostui.

„Amerikietiškuoju Tolkienu“ pramintas George’as R. R. Martinas sukūrė didingą keršto, kovos, meilės ir garbės istoriją. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja, pradžiugino milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausieji „Ledo ir ugnies giesmės“ skaitytojai ragina George’ą R. R. Martiną nesustoti ir toliau kurti magišką pasaulį.

Iš anglų k. vertė Leonas JudelevičiusKiti taip pat domėjosi


2015-01-14

Ant viršelio galo jau parašyta apie veikėjo mirtį kuri atsitiks perskaičius pusė knygos...:D šauniai čia sugalvojot

2014-09-11

Siaubingas vertimas! Vardai bei vietoviu pavadinimai smarkiai skiriasi nuo pirmos knygos.Jau anotacijoje suzinome,kad Renlis bus nuzudytas,ar jums visai galvoj negerai?? Nusivyliau Alma Littera,kuria iki siol laikiau viena is geresniu leidyklu.

Parašykite atsiliepimą apie "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga", George R. R. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar George R. R. Martin su knyga "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George R. R. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karalių kova. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 2 knyga" perkama kartu