0

Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • ISBN ar kodas: 9789955736790

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras" aprašymas

"Karalių kuria aplinka" - knyga apie vieną ryškiausių Lietuvos operos artistų, nepriekaištingos vokalinės technikos ir unikalių gabumų menininką, ilgametį LNOBT solistą, vokalo pedagogikos profesorių, aktyvų Sąjūdžio veikėją Vaclovą Daunorą.


Nuo jaunumės stebinęs nuostabaus grožio balsu ir įtaiga, Daunoras nuėjo ilgą ir efektingą, radikalių posūkių nestokojantį operos solisto kelią. Laimėjęs prestižinius konkursus, stažavęs Milano „La Scalos" teatre, patekęs į sovietinės valdžios nemalonę, jis vis tiek išsikovojo visus menininkams anuomet skiriamus titulus. Atgavus Nepriklausomybę Daunoras spėjo įžengti į reikšmingiausią pasaulio operos sceną — Niujorko „Metropolitan Opera" teatre debiutavo sulaukęs 59-erių ir dainavo jame 10 sezonų! O Lietuvos publika lig šiol negali pamiršti jo tėvynėje sukurtų vaidmenų - Pilypo II, Boriso Godunovo, Mefistofelio, Don Bazilijaus..."Tai vienas nuoširdžiausių mano sutiktų menininkų - atviras, savikritiškas, empatiškas, dosnus kitiems padrąsinimų, lig šiol degantis savo vokalo teorijomis. Bet, neduok Dieve, apvilsi... Charakteris kaip metalinis šarvas, o po juo - jautri, vaikiška siela. Pasak jo ilgamečio koncertmeisterio Roberto Bekionio, "jis žinojo savo vertę ir visada gynė savo tiesę".


Jūratė Katinaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika, teatras, šokis

Sud. Jūratė Katinaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Jūratė Katinaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Karalių kuria aplinka: operos solistas Vaclovas Daunoras" perkama kartu