⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Karalius. Mitai ir simboliai

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karalius. Mitai ir simboliai" aprašymas

Knyga "Karalius. Mitai ir simboliai" - drąsi studija - tūkstantmečius gyvos institucijos, politinės ir dvasinės idėjos, galiausiai estetinio reiškinio apmąstymas.Aleksandras Makedonietis, Mindaugas, Elzbieta II - juos skiria laikas ir erdvė. Bet jie visi - karaliai. Visi jie keri mūsų vaziduotę ir kelia nepaliaujamus ginčus. Kodėl?


Knygos "Karalius. Mitai ir simboliai" autorius, be kita ko garsus orientaliustas ir religijotyrininkas, įsitikinęs, kad universalų monarchijos žavesį galima jei ne įminti, tai bent parodyti - simboliai, įvaizdžiai, tikėjimai semiami iš visų kultūrų ir laikų - nuo senovės kinų ir prūsų iki tragiško likimo Prancūzijos valdovų.


Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Žalgaitė - Kaya


  • Autorius: J-P. Roux
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656494

Parašykite atsiliepimą apie "Karalius. Mitai ir simboliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karalius. Mitai ir simboliai", J-P. Roux. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J-P. Roux su knyga "Karalius. Mitai ir simboliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karalius. Mitai ir simboliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J-P. Roux. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karalius. Mitai ir simboliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karalius. Mitai ir simboliai" perkama kartu