0

Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD)

  • Nuolaida knygai -26%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-23 Ina

Informacija

Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD)

  • ISBN ar kodas: 4779026650112

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD)" aprašymas

Populiariausios septinto-aštunto dešimtmečio estradinės dainos kaip "Vėl Švieski", "Berniukai" ar "Vėjas man pasakė". Viso dvylika kūrinių jūsų repertuare.

2019-12-23

Parašykite atsiliepimą apie "Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Karaokė. Mūsų jaunystės dainos (DVD)" perkama kartu