BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karas ir taika

Kaina: 52,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-15 Teresė

puikios knygos, labai patenkinta


2022-09-30 52.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karas ir taika" aprašymas

Rusų rašytojo Levo Tolstojaus epas „Karas ir taika“ yra didingiausias lyg šiol sukurtas istorinio žanro romanas. Per kelių aristokratų giminių ir trijų pagrindinių herojų santykius autorius pasakoja apie garsaus karvedžio Napoleono įsiveržimą į Rusiją ir karo pasekmes įvairių luomų žmonių gyvenimams. Romaną „Karas ir taika“ galima laikyti išsamia devyniolikto amžiaus pradžios rusų visuomenės gyvenimo analize.

Visų keturių dalių istorija apima 1805-1812 metus, o epiloge kalbama apie 1820-uosius. Pagrindinė romano „Karas ir taika“ tema – Rusijos žmonių likimas Tėvynės kare. Knygoje skaitytojai sutiks daugiau nei pusšešto šimto veikėjų, tiek išgalvotų, tiek istorinių. Nemažai tikrų veikėjų autorius pažinojo asmeniškai.

Pirmasis knygos tomas apima įvykius tarp 1805-tų ir 1807-tų metų. Veiksmas prasideda aukštuomenės pokylyje ir pasakoja apie Bolkonskių ir Rostovų giminių lemtį Napoleono įsiveržimo metu. Antrąjį tomą tikrai galima pavadinti taikos atstovu. Jame vaizduojamas herojų gyvenimas tarp 1806-tų ir 1812-tų metų. Didžioji jo dalis skirta asmeniniams santykiams, meilės temai ir gyvenimo prasmės paieškoms. Trečiame tome caras Aleksandras skelbia karą prancūzų armijai, tačiau yra priverčiamas jiems palikti Maskvą. Ketvirtoji epo dalis užbaigia viską praradusių Rostovų, Bolkonskių ir Bezuchovų istoriją.

„Karas ir taika“ – filosofinis ir istorinis romanas. Jo filosofija susiveda į tai, kad sėkmė ir nesėkmė gyvenime priklauso ne nuo individų valios ir talentų, o nuo to, kaip jie savo veikloje atspindi istorinių įvykių foną.

Viso pasaulio kritikų pripažintas didžiausiu epiniu literatūros kūriniu romanas stebina savo detalumu ir neskubiu siužeto vystymu. Levas Tolstojus knygoje atstovauja visoms visuomenės klasėms, pradedant imperatoriais ir karaliais, baigiant paprastu kariu. Skverbdamasis į žmonių psichologiją autorius taikliai pavaizdavo minios nuotaiką – ir pakylėtą, ir valdomą žemiausių instinktų, ir žiaurią.

Levas Tolstojus (1828–1910) rusų rašytojas, išgarsėjęs savo romanais „Ana Karenina“ bei „Karas ir taika“. Nepaisant to, kad jo kūriniai laikomi šedevrais, jis pats sau buvo labai kritiškas.

Iš rusų kalbos vertė Edvardas Viskanta.

Knygos apimtis gali išgąsdinti, juk bendras puslapių skaičius perkopia tūkstantį. Tačiau vertingą klasikos kūrinį būtina turėti savo bibliotekoje ar dovanoti, juk trumpas aprašymas geros knygos nepakeis. Siūlome leidinius įsigyti internetu – ir pigu, ir paprasta. Geras kainas garantuoja išpardavimai bei akcijos. Visos knygos turi aprašymus, santraukas, dalį jų galima pavartyti ar skaityti atsiliepimus bei apžvalgas.


  • Pavadinimas originalo kalba: Война и миръ
  • Autorius: Levas Tolstojus (Lev Tolstoj)
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 1920
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841163

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-15

puikios knygos, labai patenkinta

2021-10-01

2021-09-10

Puikus kūrinys. Seniai norėjau jį visą perskaityti.

2021-09-10

Buvo dienų, kai nekantravau baigti darbą, kad galėčiau skaityti. Puikios knygos.

2021-08-05

Ką iš tikrųjų galima pasakyti apie šią knygą, išskyrus tai, kad tai galbūt vienas didžiausių visų laikų kūrinių. Šiam šedevrui pavyko mane visiškai palikti be žodžių. Ir tai tikrai tapo viena iš mano mėgstamiausių knygų!

2021-07-28

Dieve, dieve, ir iškur turėt jėgų tiek prirašyt, o dar kitiems skaityt. Kažkiek įdomu, bet jau dievulėliau kaip vargstu. kaip su šaukštu valtį irkluot..

2021-07-25

Neabejotinai kolekcinis leidimas, bet labiausiai noriu pasidžiaugti, kad nustojo daryti tą nesąmonę, su milžiniško storio knygom, kurių neįmanoma skaityti. tikrai viskas tapo patogiau. puikiai tinka dovanai.

2021-07-15

Man pakanka pasakyti, kad buvo taip lengva skaityti, nepaisant jos dydžio. Buvau taip sužavėta knyga, kad net nepastebėjau bėgančio laiko. Net labai rekomenduoju!

2021-07-12

Karas ir taika buvo laukianti užduotis, žinant, kad tai vienas didžiausių rusų, o gal tiesiog vienas iš didžiausi visų laikų romanų.

2021-07-04

Labai vaizdingas, detalus, įvairiapusiškas istorinis romanas. Akimirksniu nukelia į pasakojamąjį laikotarpį. Mane labai žavi to meto aplinka, arokratiškumas, manieros. Nuostabi knyga.

2021-07-01

Šis rinkinys turėtų būti kiekvieno klasikos mylėtojo bibliotekoje, o apie Tolstojaus genialumą, minčių aštrumą žino kiekvienas, tai kūriniai kurie sukrečia, stebina ir jaukia protą. Istorijos ir klasikos gerbėjai bus sužavėti.

2021-04-07

Ši knyga yra tikras smūgis sielai. Negalima skirti Tolstojaus meno ir jo filosofijos, kaip ir šiame romane niekaip negalima atskirti grožinės literatūros nuo diskusijų apie istoriją. Be vienijančios temos, be tikslaus siužeto ar aiškios pabaigos „Karas ir taika“ yra iššūkis romano žanrui. Tolstojus užčiuopė tiesos pamatus - tos, kurioje užfiksuota visa istorija, kokia ji buvo patirta, ir moko žmones gyventi su jos našta. Tikras perlas - klasikos mėgėjams.

Parašykite atsiliepimą apie "Karas ir taika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karas ir taika", Levas Tolstojus (Lev Tolstoj). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Levas Tolstojus (Lev Tolstoj) su knyga "Karas ir taika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karas ir taika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Levas Tolstojus (Lev Tolstoj). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karas ir taika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karas ir taika" perkama kartu