0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karas ir taika, I-IV tomai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Karas ir taika, I-IV tomai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 19.99 SoldOut
Knygos "Karas ir taika, I-IV tomai" aprašymas

Levo Tolstojaus KARAS IR TAIKA pagrįstai laikomas absoliučiai tobulu literatūros kūriniu, kuriam nebuvo ir vis dar nėra lygių. Tai rusų literatūros šedevras, kurį garbina visi žymiausi pasaulio rašytojai ir literatūros kritikai.

Šis leidinys - tai keturių tomų KARAS IR TAIKA leidimas kolekcinėje dėžutėje.

„Tikriausiai nėra nė vienos žmogiškos patirties, kuri nebūtų paminėta romane KARAS IR TAIKA.“

Virginia Woolf

Romanas KARAS IR TAIKA – epinis pasakojimas apie XIX a. Rusiją per sudėtingą meilės trikampį, kuris jungia pagrindinius veikėjus.

Istorija prasideda 1805 m. paskalų ir žmonių perpildytame Sankt Peterburgo vakarėlyje ir seka aristokratiškų Bolkonskių ir Rostovų giminių likimus tuomet, kai Napoleono armija, patiesusi ant menčių visą Europą, įsiveržia į Rusiją.

Nuolatinis kautynių karštis staigiai nutvilko žmonių dramas ir išstumia į priekį esmines patirtis, kančią, gyvenimo ir mirties, meilės ir praradimo, dvasingumo ir nevilties klausimus…

Grafas Levas Tolstojus (1828–1910) galėjo mėgautis prabanga nuo kūdikystės iki mirties, tačiau asmeninės netektys, nuo kurių neapsaugojo finansinis komfortas, tarnyba Krymo kare paskatino domėtis filosofiniais klausimais apie žmonijos egzistencijos prigimtį, ieškoti aukštesnių tiesų, galop tapti humanistu.

Išgarsėjęs romanais ANA KARENINA, KARAS IR TAIKA bei IVANO ILJIČIAUS MIRTIS, L. Tolstojus buvo nepaprastai produktyvus rašytojas ir paliko galybę apsakymų, dramų ir publicistikos darbų.

F. Dostojevskio, G. Flaubert’o, A. Čechovo, V. Woolf, J. J. Joyce’o, T. Manno, M. Prousto ir kitų amžininkų garbinto L. Tolstojaus populiarumas neatslūgsta ir praėjus daugiau nei 150 metų po romano KARAS IR TAIKA pasirodymo. Įvairiuose geriausių visų laikų romanų rinkimuose KARAS IR TAIKA ne kartą užėmė I-ąją vietą.

„Pirmą kartą skaityti romaną KARAS IR TAIKA – tai viena didingiausių literatūrinių patirčių. Skaitydamas jį vėl ir vėl aiškiai suvoki neišmatuojamai gilią prarają tarp vidutiniškai gero ir tobulo romano. Levo Tolstojaus šedevras pagrįstai vertinamas kaip geriausias kada nors parašytas romanas, aukščiausias įmanomas pasiekimas pasaulio grožinėje literatūroje. “

J. Donaldas Adamsas

Iš rusų kalbos vertė Edvardas Viskanta.


  • Autorius: Lev Tolstoj
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 1200
  • Formatas: 18,24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090400425

Parašykite atsiliepimą apie "Karas ir taika, I-IV tomai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karas ir taika, I-IV tomai, kurią skaitytojams dovanoja Lev Tolstoj. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lev Tolstoj su knyga Karas ir taika, I-IV tomai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karas ir taika, I-IV tomai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lev Tolstoj. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karas ir taika, I-IV tomai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karas ir taika, I-IV tomai" perkama kartu