0

Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 2.10 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • ISBN ar kodas: 9786099573519

2021-01-31 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai" aprašymas

Visuomenei senstant, ligoniui skiriamų vaistų skaičius didėja. Be to, pacientai labai dažnai savo iniciatyva vartoja tiek nereceptinius vaistus, tiek ir maisto papildus.
Vartojami vaistai gali turėti jtakos vienas kito poveikiui - jį stiprinti arba mažinti, sukelti šalutinių ar toksinių reiškinių. Vaistų sąveikos dažnumas tiesiogiai priklauso nuo vartojamų preparatų skaičiaus. Todėl gydytojui svarbu žinoti tiek vaistų sąveikos principus, tiek ir dažniausiai vartojamų vaistų sąveikos pasekmes, ypač kliniškai reikšmingas.

Leidinyje aptariamos LT registruotų kardiologinių vaistų sąveikos. Be internetinių šaltinių, naudotasi vaistų gamintojų pateikiama medžiaga (preparatų charakteristikų santraukomis) valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklalapyje (www.vvkt.lt). Kur tik buvo įmanoma, konkrečios vaistų grupės sąveikas stengėmės apibendrinti.

Lietuvių kalba medicininės literatūros apie vaistų sąveiką beveik nėra. Tikimės, kad ši knygelė "Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai" padės bent iš dalies užpildyti šią spragą. Autoriai bus dėkingi už pastabas ir pasiūlymus.

Leidinys skirtas gydytojams kardiologams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Lapinskas, Alfredas Rudys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Lapinskas, Alfredas Rudys su knyga Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Lapinskas, Alfredas Rudys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kardiologinių vaistų sąveikos pagrindai" perkama kartu