Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 14.99 SoldOut

Knygos "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga" aprašymas

Kardų audra penkių karalių kare, kur vien praradimai, o pergalės abejotinos...

Trečiojoje "Ledo ir ugnies giesmės" knygoje "Kardų audra" George'as R. R. Martinas nesiliauja skaitytojus stebinęs savo sukurtų personažų nuotykiais ir likimais. Ir toliau meistriškai pinama intriga, išaiškėja daugybė paslapčių, bet dar daugiau jų atsiranda.

Dėl Geležinio sosto ir valdžios prasideda pražūtingas Penkių Karalių karas, ir tik Stanis Barateonas susivokia, kad Vesterosą pirma reikia apginti nuo baisios grėsmės iš Šiaurės, - nes iš ten jau slenka Tamsa ir Šaltis, kraštui ir žmonėms nešdami pražūtį, - tik tada rūpintis sostu ir valdžia. Jis vienintelis atsiliepia į Nakties sargybos brolių pagalbos šauksmą, nes jie vieni nebepajėgia grumtis su visos Šiaurės magiškomis galiomis ir tyržmonių gentimis, kurios gelbėdamosi veržiasi šion pusėn Sienos.

Vesterosas nusiaubtas tarpusavio karų, suniokotas ir išgriautas Vinterfelas, upių kraštuose siaučia badas ir plėšikai, o didžiūnai be perstojo kariauja vieni su kitais, sudaromos netvarios išdavikiškos sąjungos, kiekvienas ieško naudos sau. Atrodo, jog doram žmogui Septyniose Karalystėse neliko vietos.

Ar ką bepakeis ir grįžusi Daneiris su savo drakonais? O ir šie užaugs dar negreit. Tuo tarpu į sostą pasodinamas mažylis Tomenas, o už jį valdo Taivinas Lanisteris, grėsmingoji karaliaus ranka. Tik ar ilgam?

"Amerikietiškuoju Tolkienu" pramintas George'as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie garbę, meilę, kerštą ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja džiugina milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.

Pagal šią ir ankstesnes "Ledo ir ugnies giesmės" knygas sukurtas ne mažiau populiarus pasaulyje serialas.

Iš anglų kalbos vertė Jovita LiutkutėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga", George R. R. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar George R. R. Martin su knyga "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George R. R. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kardų audra. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė" 3 knyga" perkama kartu