0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 20.99 SoldOut

Knygos "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu" aprašymas

Gausiai iliustruotas leidinys apie kareivinių ansamblio, jo virsmo universitetu, miesto ir įgulos santykių istoriją yra skirtas Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto 20-mečiui, Klaipėdos universiteto 20-mečiui ir Klaipėdos miesto 760-mečiui.Parašykite atsiliepimą apie "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Vasilijus Safronovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vasilijus Safronovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kareivinės, tapusios Klaipėdos universitetu" perkama kartu