TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kareivio atsiminimai

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,13 €
Kaina su kodu: 11,29 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-26 Skaitytojas


2023-12-31 16.133 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kareivio atsiminimai" aprašymas

Vermachto generolo Heinzo Wilhelmo Guderiano „Kareivio atsiminimai“ – knyga, kurią būtina turėti kiekvienam karo istorijos mėgėjui.

H. Guderianas vadinamas tankų genijumi, žmogumi, ištobulinusiu „žaibo karo“ strategiją. Ir Vakarų, ir Rytų frontuose nesustabdomų jo tankų divizijų pleištai toli įsiskverbdavo į priešo užnugarį, apsupdavo, netikėtai prasiveržę išblaškydavo, demoralizuodavo ištisas armijas. 1941 m. pabaigoje dėl maištingo būdo ir neklusnumo buvo atšauktas iš Rytų fronto į kariuomenės rezervą.

1944 m. liepą paskirtas Trečiojo reicho sausumos pajėgų generalinio štabo viršininku. H. Guderianas drąsiai reikšdavo savo nuomonę nuo tikrovės nutolusiam A. Hitleriui, todėl netrukus buvo atleistas. 1945 m. pateko į amerikiečių nelaisvę, kelerius metus kalintas, Niurnbergo tribunole dalyvavo kaip liudytojas. 1948 m. paleistas iš kalėjimo, konsultavo Vakarų Vokietijos kariuomenės kūrėjus.

Iš vokiečių kalbos vertė Rimantas Užukukis


  • Autorius: Heinz Guderian
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 656
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955265702

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-18

Detaliai aprašoma karo priešistorė bei chronologinės II pasaulinio karo eiga Guderiano akimis. Toks "dienoraštis/faktai" miksas, kas paverčia knygą lengviau skaitomą. Nors buvo momentų, kuomet eilė puslapių atrodė lyg monotoniškas karo dienoraštis.

2020-08-26

Parašykite atsiliepimą apie "Kareivio atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Heinz Guderian pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kareivio atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kareivio atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kareivio atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kareivio atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Heinz Guderian tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kareivio atsiminimai" perkama kartu