⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-04-24 Tesa

Įdomi, verta dėmesio knyga. Verta paskaityti. 100 proc. rekomenduoju.


2023-06-30 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai" aprašymas

Mielas Domai, savo draugo Karieso ir visos dantų graužikų komandos vardu noriu padėkoti už ano vakaro puotą. Kaip gyvas nesu kramtęs taip puikiai nevalytų dantų. Kiek girdėjome, ketini tapti Nenorijos planetos valdovu. Juk šaunu nieko nenorėti ir neklausyti mamos – ypač vakare, kai tenka brūžuoti bjauriuoju dantų šepetėliu. Vis dėlto turime tau papriekaištauti už apsilankymą pas stomatologę. Ką sau manei?! Visas mūsų triūsas nuėjo perniek, o Kariesas šokdamas per langą pametė batus. Tikimės, kad susiprasi ir vėl nustosi valytis dantis, tuomet galėsime būti ištikimi draugai per amžius.Kiti taip pat domėjosi


2018-04-24

Įdomi, verta dėmesio knyga. Verta paskaityti. 100 proc. rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai", kurį pristato Šarūnė Baltrušaitienė. Siūlome ne tik išsamų "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarūnė Baltrušaitienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai" perkama kartu