0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.69 SoldOut
Knygos "Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje" aprašymas

Parengta studijų knyga "Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje" skirta magistro studijų studentams, studijuojantiems karjeros ugdymo disciplinas. Knyga naudinga ir bakalauro studijų studentams, besidomintiems savo asmeninės karjeros planavimu, organizavimu ir valdymu. Leidinys gali būti naudingas studijuojant įvairius socialinius dalykus, kuriuose analizuojami su asmenine karjera susiję klausimai.Parašykite atsiliepimą apie "Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Augienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Augienė su knyga Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Augienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karjera: nuo profesinio pasirinkimo iki profesinės veiklos organizacijoje" perkama kartu