Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karmelio grožis

Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karmelio grožis" aprašymas

Ši knyga „Karmelio grožis“ yra angliško pal. Tito Brandsmos 1935 m. skaitytų paskaitų apie karmelitų mistikos istoriją teksto vertimas į lietuvių kalbą. Tai išgrynintas klasikinis Brandsmos karmelitų dvasingumo aprašymas, kuriame dėstoma plačiai apimanti karmelitų maldos mokyklos vystymosi perspektyva nuo Viduramžių iki XX a. vidurio, įtraukiant ir „senosios observancijos“, arba OCarm, ir „basųjų“, arba šv. Teresės, tradicijas, laikant jas tos pačios šaknies atžalomis.

„Karmelitų bibliotekos“ serijos tikslas – leisti knygas, paaiškinančias skaitytojui, kas yra krikščioniškasis dvasingumas ir karmelitų dvasingumas (daugiausia karmelitų senosios observancijos šakos). Kasdienis materialus, kūniškas ir psichinis gyvenimas yra svarbūs, tačiau būdami krikščionys tikime ir patiriame, kad egzistuoja akimis neįžvelgiamas dvasinis gyvenimas. Tai gyvenimas vienybėje su Dievu Tėvu, Sūnumi Jėzumi Kristumi ir Šventąja Dvasia. Šį ryšį užmezgame per tikėjimą, viltį ir meilę.

Norime, kad šie leidiniai padėtų skaitytojams suprasti kūniško, materialaus ir psichinio gyvenimo ryšį su dvasiniu gyvenimu. Norėsime parodyti, kad protas, emocijos ir kūnas bei jų poreikiai neprieštarauja dvasiniam gyvenimui, o vienas kitą papildo. Karmelitų dvasingumas – tai maldos gyvenimas, broliškumas, apaštalavimas. Tokį gyvenimo būdą galime taikyti ir savo kasdieniame gyvenime, taip suteikdami jam gilesnę prasmę ir išsipildymą per tikėjimą, viltį ir meilę.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197402
  • Vertėjas: Ieva Venskevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Karmelio grožis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karmelio grožis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karmelio grožis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karmelio grožis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karmelio grožis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karmelio grožis" perkama kartu