0

Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955267737

2021-01-31 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija" aprašymas

Rusų majoro Viačeslavo Izmailovo knyga „Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija“ – dienoraštis, kuriame autorius atskleidžia patirtį Afganistano kare ir jau kiek kitokį savo vaidmenį Čečėnijos konflikte.

Patirties Afganistano kare pakako, kad majoras Izmailovas niekada nebenorėtų ir vėl atsidurti panašioje vietoje. Tačiau, kai esi karys, o tavo šalies valdžia konfliktuoja, neišvengiamai kyla grėsmė ir vėl patekti į beprasmę mėsmalę. Rusijai įsitraukus į naują karą su Čečėnija, majoras Izmailovas ėmė viešai kritikuoti šalies vadovų sprendimus. Jis rašė kritiškus straipsnius, nepalankiai kalbėjo interviu ir taip užsitraukė aukštesnių valdžios sluoksnių nemalonę ir grasinimus.

Galiausiai majoras Viačeslavas Izmailovas pats išvyko į konflikto zoną. Tačiau šį kartą jo tikslai buvo kitokie nei Afganistano karo atveju. Jis iškeliavo padėti žmonėms. Ir gelbėjo tiek savo šalies karius, tiek priešininkus.

Majorui Izmailovui pavyko išgelbėti 174 žmones pasmerktus karo nelaisvei. Sunku įsivaizduoti, kaip jis tai padarė ir kaip išgyveno atsidūręs tarp dviejų konfliktuojančių pusių. Tačiau knygoje „Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija“ – visa autoriaus patirtis.

Istoriniame dienoraštyje majoras rašo apie susidūrimus su kovotojais ir banditais, generolais, prokurorais ir padugnėmis. Jis kalba apie kaltę ir pasirinkimą, kai prieš akis turi dvidešimt belaisvių, o išgelbėti gali tik vieną. Autorius pasakoja apie didvyriškas karių motinas ir džiaugsmą gelbėti žmonių gyvybes.

„Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija“ – karo dienoraštis, kuriame siužeto vingiai pranoksta bet kokį trilerį, o veikėjai – realūs, išgyventi bandantys žmonės. Knyga parodo, kokia beprasmė yra ideologinė fazė „karas vardan taikos“.

Viačeslavas Izmailovas (g. 1954 m) – karo korespondentas, rusų kariuomenės majoras, autorius. Jis parašė daugybę straipsnių, nagrinėjančių teisinius Čečėnijos karo aspektus.

Iš rusų kalbos vertė Kazys Uscila

Trumpas aprašymas negali perteikti šio istorinio dienoraščio įtaigos. Skaitykite ištrauką ir įsitikinkite, kad knygą įsigyti internetu tikrai verta. Jei domitės karo istorija, pirkti online siūlome daugiau autentiškų atsiminimų bei kito žanro vertingų knygų. Pas mus visada gera kaina, o akcijų bei išpardavimų metu knygas nusipirksite dar pigiau. Kiekvieno leidinio aprašyme nurodytas puslapių skaičius, leidėjas, viršelio formatas bei santrauka. Patiko perskaityta knyga? Kviečiame parašyti savo atsiliepimą ar apžvalgą.

Parašykite atsiliepimą apie "Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Karo atsiminimai. Tremtis. Partizanai. Holokaustas

Majoras Izmailovas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Majoras Izmailovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Karo įkaitai: Afganistanas ir Čečėnija" perkama kartu