0

Pirkėjų atsiliepimai

Karo kūdikis

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-14

Įdomiausia šiais metais perskaityta knyga


2022-07-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karo kūdikis" aprašymas

Istorinių romanų autorės Mandy Robotham knyga „Karo kūdikis“ nukelia skaitytojus į Antrojo pasaulinio karo laikus. Trumpas knygos nugarėlės aprašymas žada intriguojantį pasakojimą apie karo sunkumus, lemtingus sprendimus, draugystę bei žmogiškumą.

„Karo kūdikis“ – į istorinio romano žanrą įvilkta išgalvota istorija, kuri galėjo nutikti iš tiesų. Mandy Robotham nukelia skaitytojus į 1944-tų metų Vokietiją. Pagrindinė romano veikėja Ankė Hof įkalinta koncentracijos stovykloje. Kaip ir daugelis kitų nelaimingo likimo žmonių.

Ankė iš visų jėgų stengiasi išgyventi ir išgelbėti kuo daugiau stovykloje gimstančių kūdikių bei jų mamų. Netrukus valdžia atkreipia dėmesį į moterį ir paskiria jai naują užduotį. Tačiau geresnės gyvenimo sąlygos neatperka iškilusių pavojų. Ankei Hof liepta prižiūrėti besilaukiančią Evą Braun. Eva Braun – moteris, kuri pagimdys Adolfo Hitlerio vaiką.

Knygos veikėjai teks susidurti su moraline dilema – išsaugoti kūdikį, kuris nekaltas, tačiau pasmerktas pratęsti baisius nusikaltimus, ar paaukoti vaiko gyvybę dėl visos žmonijos ateities? Istorija įtraukia. Nejučia grėsmingai artėja atomazga ir užgniaužus kvapą sparčiai tirpsta puslapių skaičius.

Romano „Karo kūdikis“ siužetas gana netikėtas, o autorė Mandy Robotham sugebėjo Evą Braun pavaizduoti žmogišką ir artimą kiekvienai motinai. Skaitytojai savo apžvalgose bei atsiliepimuose mini, kad knyga patiks „Aušvico tatuiruotojo“ ir panašių istorinių romanų gerbėjams.

Rašytoja Mandy Robotham kuria istorinius romanus, kuriuose realūs faktai pinasi su fikcija. Autorė knygas planavo rašyti dar vaikystėje, tačiau pasirinko žurnalistikos specialybę. Po to ji netikėtai susidomėjo akušerija. Ši domėjimosi sritis persikėlė ir į knygas, kuriose Mandy Robotham visada paliečia gimimo ir mirties temas. Talentą kurti istorijas autorė tobulino Oksfordo Brukso universitete, kur studijavo kūrybinį rašymą. Akivaizdu, kad rašyti jai sekasi, nes kuriamos knygos tampa bestseleriais ir jau verčiamos į ne vieną kalbą. Kviečiame talentingos autorės romaną įsigyti internetu.

Iš anglų kalbos vertė Lina Kubertavičiūtė

Sudomino istoriniai romanai? Siūlome online pirkti ir daugiau panašaus žanro knygų už gerą kainą. Naršykite grožinės literatūros kategorijoje, skaitykite knygų santraukas, ištraukas bei aprašymus. Akcijų bei išpardavimų metu įdomių istorijų rasite pirkti gerokai pigiau.


  • Autorius: Mandy Robotham
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267690

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-14

Įdomiausia šiais metais perskaityta knyga

2021-02-21

skaitosi lengvai, geras siuzetas, itampa iki galo.

Parašykite atsiliepimą apie "Karo kūdikis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Karo kūdikis", Mandy Robotham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mandy Robotham su knyga "Karo kūdikis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Karo kūdikis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mandy Robotham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Karo kūdikis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karo kūdikis" perkama kartu