0

Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu)

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 34,99 €
Kaina knygyne: 49,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu)

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094840630

2021-01-31 34.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu)" aprašymas

Prabangus Sun Tzu "Karo meno" kolekcinis leidimas. Tai spalvotai iliustruota, originalo kalba ir nauju vertimu papildyta, išskirtiniu japonišku įrišimu papuošta ir sutvirtinta metalizuotais kampais knyga.

Verslas yra karas.
Gyvenimas yra karas.
O kare reikia išmanyti karo meną.

Naujas, ypatingu rytietišku būdu įrištas Sun Tzu "Karo menas" – už Bibliją senesnė garsiausia visų laikų knyga apie strategiją. Tai laikui nepavaldūs mokymai, kaip nugalėti. Kartais klasta, o kartais – gudrumu. Kartais jėga, o kartais – apsimetinėjimu. Nes norint nugalėti kare – viskas leidžiama.

Kaip ir gyvenime.

"Karo menas" – pati garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją. Ji turėjo milžiniškos įtakos kariavimo istorijai ir šimtmečiais formavo lyderių mąstymą. Nors parašytas 500 metų anksčiau nei Biblija, kinų karvedžio Sun Tzu veikalas svarbumu (ir populiarumu) iki šių dienų nenusileidžia humaniškiausiai žmonijos Knygai. Karo meno išmintimi vadovavosi Napoleonas, vokiečių generolai Antrojo pasaulinio karo metais ir netgi amerikiečiai, planuodami operaciją Audra dykumoje.

Šiandien viso pasaulio lyderiai šioje knygoje ieško įkvėpimo ir patarimų, kaip pasiekti tikslą konkurencinėse kovose. "Karo menas", organiškai įsiliejęs į šiuolaikinę kultūrą, cituojamas klasikiniame filme Volstritas (1987 m.) ir kultiniame seriale Sopranai.

Sun Tzu (544 m. pr. Kr. – 496 m. pr. Kr.) buvo kinų karvedys, kurio įžvalgos lyginamos su kito garsaus kinų išminčiaus – Konfucijaus. Nors didžioji dalis karvedžio tekstų buvo skaitoma ir cituojama daugiau nei du tūkstantmečius, anksčiau nežinoma Karo meno ištrauka buvo rasta 1972-aisiais, archeologams Kinijoje tyrinėjant senovinę kapavietę. Ypač svarbią vietą lietuviškame knygos leidime užima Sun Tzu veikalo komentarai, kurių pirmieji atsirado dar Hanų epochoje (206 m. pr. Kr. – 220 m. pr. Kr.).

Karas – tai apgaulės kelias.

Jeigu ką nors ir sugebi, rodyk priešininkui, kad nieko nesugebi.

Jeigu ketini keisti dislokacijos vietą, apsimesk, kad niekur nejudi.

Jeigu artiniesi, įtikink, kad dar esi toli.

Jeigu esi toli, sudaryk įspūdį, kad artėji.

Jeigu priešas sutrikęs, sutriuškink jį.

Jeigu priešas pasirengęs, lauk jo pasiruošęs.

Jeigu priešininkas stiprus, venk susidūrimo.

Jeigu priešas įpykęs, erzink ir ragink jį pulti.

Jeigu priešas nuolankus, neprarask budrumo.

Visada būk pasiruošęs priešą papirkti.

Apsimesk esąs silpnas, kad sukeltum priešininkų puikybę.

Jeigu priešininkas ilsisi, neduok jam ramybės.

Jeigu jo armija vieninga, sukiršink.

Pulk tada, kai priešas nepasirengęs; pasirodyk ten, kur tavęs visai nesitiki.

Turi žinoti, kad kare netikėtumas – tai raktas į pergalę.

Parašykite atsiliepimą apie "Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išmintis

Sun Tzu parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sun Tzu tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Karo menas (iliustruotas kolekcinis leidimas su originaliu tekstu)" perkama kartu