-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karo žirgas

4.6
(16 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-26 Amungas

Gera knyga visai ne sussy


2023-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karo žirgas" aprašymas

Anglų rašytojo Michael Morpurgo knyga „Karo žirgas“ – unikalus žvilgsnis į Pirmąjį pasaulinį karą. Istorijos pasakotojas ir pagrindinis veikėjas – žirgas Džojus. Autorius į savo kūrinį talentingai įpina tikrus istorinius faktus ir atkreipia dėmesį, kad karuose dalyvauja bei žūna ne tik žmonės, bet ir tūkstančiai gyvūnų.

Jaunimui skirtas romanas „Karo žirgas“ pirmą kartą pasirodė 1982-ais metais, o nauja susidomėjimo banga nusirito po Steven Spielberg filmo, pasirodžiusio 2011-ais. Rašyti knygą apie Pirmąjį pasaulinį karą Michael Morpurgo įkvėpė kelios priežastys. Įsikūręs nedideliame Devono grafystės mieste rašytojas sužinojo, kad šios vietos gyventojai glaudžiai susiję su žirgais ir karu. Tai privertė daugiau pasidomėti gyvūnų likimu.

Rašytojas taip pat įkūrė stovyklą, kurios tikslas buvo suteikti miesto vaikams galimybę pažinti ūkio gyvenimą. Greitai autorius pastebėjo nepaprastą žirgų ir vaikų ryšį bei gydančią šios draugystės galią. Yra ir trečias įkvėpimo šaltinis – netikėtai pamatytas paveikslas, kuris vaizduoja Pirmojo pasaulinio karo sceną ir spygliuotoje vieloje susipainiojusius žirgus. Pasidomėjęs istorija Michael Morpurgo sukūrė jaudinančio siužeto kūrinį apie drąsą, draugystę, ištikimybę, ilgesį ir meilę.

Džojus augo eilinėje fermoje, tačiau buvo parduotas Didžiosios Britanijos kariuomenei. Patekęs į frontą žirgas neišvengia žiaurumų, tačiau pasižymi drąsa ir pelno karo bendražygių draugystę bei meilę. Visgi, visą laiką Džojus ilgisi berniuko, su kuriuo kartu augo fermoje. Viltis jį pamatyti, palaiko kovos dvasią ir neleidžia pasiduoti.

„Karo žirgas“ – unikali knyga, literatūros pasaulyje neturinti analogų. Autorius gana tiksliai laikosi istorijos ir parodo problemą, apie kurią šnekama labai mažai – gyvūnų įtraukimą į karą. Raitoji kavalerija visada judėdavo kariuomenės priešakyje, todėl į akistatą su priešu stodavo pirmoji. Aprašomame kare pasaulis neteko apie aštuonių milijonų arklių. Romane atkuriamos žiaurios sąlygos, kuriomis jiems teko gyventi ir kautis.

Ši knyga – nuostabus kūrinys apie draugystę, drąsą, žirgo ir žmogaus ryšius bei karą, kurio negalima pamiršti. Romanas patiks ne tik jaunimui, bet ir bet kokio amžiaus skaitytojams.

Michael Morpurgo (g. 1943 m.) – Jungtinės Karalystės rašytojas, poetas, dramaturgas. Jis sukūrė daugiau nei šimtą knygų, kurios buvo išverstos į įvairias kalbas bei apdovanotos literatūriniais prizais.

„Karo žirgas“ priklauso vertingiausiai vaikų literatūros klasikai, tad rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Trumpas aprašymas žada įdomų siužetą ir netikėtą pasakojimą. Online knygyne parduodame ir daugiau įvairių žanrų knygų, be to, džiuginame geromis kainomis, rengiame išpardavimus ir akcijas, tad kviečiame apsipirkti pigiau. Vertingus skaitinius išsirinkti padės išsamios santraukos su aprašymu, puslapių skaičiumi, ištraukomis bei atsiliepimais. Liko abejonių? Jas visada išsklaidys skaitytojų apžvalgos.Kiti taip pat domėjosi


2022-05-03

I love leañnnnԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤԅ( ͒ ۝ ͒ )ᕤ

2022-01-26

Gera knyga visai ne sussy

2022-01-19

2021-04-08

2021-01-19

e

2020-12-20

O koks žirdo vardas benas?

2020-12-16

kon jus bebriuka, mon karvikes ralio ralio ralio

2020-09-27

pats tu ne!!111

2020-08-11

2020-07-03

2020-05-18

Labai gera knyga, bet filmas geresnis, bet vistiek pirkit.
Ačiū

2020-01-27

2019-12-08

2019-06-26

2018-12-16

e

2012-05-29

sveiki

Parašykite atsiliepimą apie "Karo žirgas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Karo žirgas", kurį pristato Michael Morpurgo. Siūlome ne tik išsamų "Karo žirgas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Morpurgo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Karo žirgas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Karo žirgas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Karo žirgas" perkama kartu