0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartą gyveno vienaragis be rago

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kartą gyveno vienaragis be rago " aprašymas

Knyga 3-5 metų vaikams.

Ar kada pagalvojai, kodėl vienaragiai turi ragus? Atsakymas gan netikėtas, tačiau saldus it ledai ir tvirtas kaip draugystė!

Kartą mergaitė vardu Liepa magiškame miške rado skristi besimokančius arkliukus. Vienas jų negalėjo pakilti į orą, todėl mergaitė nusprendė padėti. Kartu su arkliuku lėkė greičiau už vėją, ritinėjosi žolėje ir net mosavo burtų lazdele. Deja, niekas negelbėjo. Norėdama pradžiuginti nuliūdusį draugą ji nutarė atnešti jam naminių ledų, tačiau užkliuvusi už akmens juos išmetė į orą. Ledai nukrito arkliukui ant galvos... Tikra (ne)laimė?! Geri mergaitės ketinimai padarė stebuklus – juokdamasis arkliukas pakilo į orą, o vaflinis ragelis jam taip patiko, kad iki šiol jį dėvi kaip draugystės simbolį. Kartais nepavykęs planas gali virsti didžiausiu atradimu!

Knyga „Kartą gyveno vienaragis be rago“ – tai nepaprasta istorija apie tikrą draugystę, šeimos artumą, mokanti su humoru, kūrybingai pažvelgti sunkumams į akis. Gyvenimas yra šiek tiek magiškas, tereikia atverti tam duris.


  • Autorius: Beatrice Blue
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098252033

Parašykite atsiliepimą apie "Kartą gyveno vienaragis be rago "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kartą gyveno vienaragis be rago ", kurį parašė Beatrice Blue. Siūlome ne tik išsamų "Kartą gyveno vienaragis be rago " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Beatrice Blue. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kartą gyveno vienaragis be rago ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kartą gyveno vienaragis be rago " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kartą gyveno vienaragis be rago " perkama kartu