0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 9.96 SoldOut
Knygos "Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas" pateikiamos žinios apie žemėlapių sutartinius ženklus, aprašoma spalva kaip labai efektyvi grafinė priemonė, kartografinio vaizdavimo metodai, nagrinėjama kartografinių kūrinių meninio projektavimo ir kartografinio apipavidalinimo teorija ir metodai, užrašai kaip svarbi turinio elementų dalis, žinios apie generalizaciją, nagrinėjami žemėlapių ir atlasų šaltinių tipai, žemėlapių projektavimas, sudarymas ir leidyba, supažindinama su aerokosminiu kartografavimu. Knygoje detaliai aptarti ne tik klasikiniai, bet ir naujausi kartografinio vaizdavimo būdai, kuriuos sudaro geoinformatikos taikymas kartografuoti, virtualusis kartografavimas, kartografavimas internete.

Knyga "Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas" skirta studentams, pagal VGTU pirmosios pakopos Geodezijos studijų programos Geodezijos ir kartografijos bei Nekilnojamojo turto kadastro specializacijas studijuojantiems nuolatinių ir ištęstinių studijų programų modulį Kartografija. Norint studijuoti šį kursą, turi būti išklausyti pagrindinių studijų moduliai: Topografija, Algebra ir diferencialinis skaičiavimas, Integralinis skaičiavimas, Tikimybių teorija ir matematinė statistika, Geodezija 1, Geodezija 2, Geodezinės informacinės sistemos, Aukštoji geodezija, Fotogrametrija.
Šia knyga taip pat galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, studijuojantys Kartografijos kursą.Parašykite atsiliepimą apie "Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas, kurią skaitytojams dovanoja Renata Bagdžiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Renata Bagdžiūnaitė su knyga Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Renata Bagdžiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kartografiniai vaizdavimo būdai ir žemėlapių sudarymas" perkama kartu