0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 2.20 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas" aprašymas

Kai jau esi matęs pasaulio, jo nebepamirši.

Kartografas Kvinas, kapitonas Zeinas, apgaulės būdu į laivą įsmukusi Aiša ir visa „Laisvės“ įgula skuba namo. Lenktynių metai eina į pabaigą, o komandai svarbu ne tik parvežti geriausią pasaulio žemėlapį ir įspūdingų lobių, bet ir suskubti grįžti pirmiems. Tai ne taip paprasta, kai pakeliui laukia daugybė kliūčių ir nuotykių!

Be to, kas žino, kokie netikėtumai gali laukti grįžus???

Iš anglų kalbos vertė Rita BakanienėParašykite atsiliepimą apie "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas", kurį parašė A. L. Tait. Siūlome ne tik išsamų "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido A. L. Tait. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kartografo kronikos 3. Drakono alsavimas" perkama kartu