0

Kartojimas - mokslų motina

1.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2011-08-30 Skaistis

O kur ju nera?

Informacija

Kartojimas - mokslų motina

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 19x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9986-06-076-1

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kartojimas - mokslų motina" aprašymas

Trečiąjį pataisytą ir papildytą leidimą sudaro morfologijos ir rašybos pratimai (šalia primenamos pagrindinės taisyklės), paremti tekstais ir sakiniais iš tautosakos, J. Marcinkevičiaus, A. Baltakio, J. Baltušio, V. Žilinskaitės, J. Erlicko, V. Mykolaičio - Putino, E. Mieželaičio, J. Mačiukevičiaus ir kitų autorių kūrybos.


Pratimai skiriami aukštesniųjų klasių moksleiviams ir visiems, norintiems išmokti rašyti be klaidų.Knyga padės pasirengti lietuvių kalbos egzaminui.

2011-08-30

O kur ju nera?

2011-08-10

Knygoje yra spausdinimo klaidu (nedaug, bet yra)

Parašykite atsiliepimą apie "Kartojimas - mokslų motina"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kartojimas - mokslų motina, kurią skaitytojams dovanoja Henrika Mikalajūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Henrika Mikalajūnienė su knyga Kartojimas - mokslų motina jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kartojimas - mokslų motina patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henrika Mikalajūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kartojimas - mokslų motina palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kartojimas - mokslų motina" perkama kartu