⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą" aprašymas

Retrospektyviai nušviečiamas vieno talentingiausių 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių Lietuvos saviveiklininko teatrinio meno bei trumpo metražo kino kūrėjų, poeto Vladislovo Blinstrubo (1939–2005) kūrybos ir gyvenimo kelias. Prisiminimais apie neeilinę kūrybingą temperamentingą asmenybę dalijasi Regimantas Adomaitis, Vladas Bagdonas, Juozas Macevičius, Ramutė Skučaitė, Skirmantas Valiulis ir kiti jį pažinoję, kartu su juo kūrę žmonės.


  • Autorius: Alfredas Guščius
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094460265

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Alfredas Guščius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredas Guščius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kartu, bet – vienas… Monografinė studija apie Vladislovo Blinstrubo gyvenimą ir kūrybą" perkama kartu