0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karūna be karaliaus (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Karūna be karaliaus (2-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.49 SoldOut
Knygos "Karūna be karaliaus (2-as leidimas)" aprašymas


„Karūna be karaliaus“ – istorinis trileris apie senąjį Vilnių ir Vytauto Didžiojo karūną.


Pasakojama, kad 1429 m. Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas Lucke sušaukė didžiulio masto Europos monarchų suvažiavimą, kuriame dalyvavo ir pats Šventosios Romos Imperijos valdovas Zigmantas Liuksemburgietis. Vytauto tikslas buvo vienas – įrodyti savo galią ir tapti Lietuvos karaliumi. Lucke buvo numatyta karūnacijos data, tačiau šios iškilmės taip ir neįvyko. Iš Imperijos į Vilnių pasiųsta karūna dingo, o Lietuvos didysis kunigaikštis netrukus pasimirė. Viskas nuplovė laiko tėkmė ir ši istorija buvo pamiršta. Iki kol praėjus 600 metų ji pasivijo Algę Gustaitę.


Ji – karjeristė ir nepataisoma darboholikė. Įstrigusi transporto kamštyje ir vėluodama į darbą kone valandą, ji nerimauja dėl nepristatyto projekto – juk jos pasiklausyti atvažiavo bene įtakingiausias Vilniuje žmogus, lošimų imperijos savininkas. Poilsis Algei – tikra bausmė, todėl kai ją priverčia pasiimti atostogų, jai atrodo, jog pasaulis sustojo. Algė nebežino, ką jai daryti ir kaip gyventi. Sprendimą pasiūlo pats likimas. Ji išvyksta į Kauną tvarkyti savo senelio palikimo dokumentų, kur jos laukia neeilinis nuotykis. Žinią apie palikimą lydi paslaptingas lotyniškas raštas, pasakojantis apie neaiškius antspaudus.


Vos tik į jos rankas patenka užuomina apie paslėptas relikvijas, Algė sužino, jog esama pavojingų konkurentų, besigviešiančių dėl tų pačių brangenybių.


Prieš 600 metų pasiuntinys dešimt dienų keliavo nuo Oderio iki Vilniaus gabendamas Vytautui Didžiajam karaliaus karūną, kurios valdovas taip ir nesulaukė. Relikvija, lydima baisaus senojo žynio prakeiksmo, keliavo iš rankų į rankas. Iš Radvilų slaptaviečių per Vilniaus slaptųjų draugijų rankas iki dvarelių užkaborių ir iki pat šių dienų – paslaptingas karališkoji karūna dar niekam neatnešė laimės. Galbūt ji nusišypsos Algei?


Mergina į avantiūrą įtraukia pažįstamą istoriką. Jaunoji pora ima blaškytis po Vilniaus bažnyčias bandydami pralenkti laiką. Karūnos prakeiksmą panaikinti gali tik vienas žmogus – įpėdinis to, kuris jį ištarė. Tačiau pagoniškiems papročiams ištikimas krivis Antanas stebuklingas apeigas gali atlikti tik trumpiausią metų naktį. Kas rankose pirmasis laikys Vytauto Didžiojo karūną?


Gita Viliūnė jau daug metų domisi Vilniaus ir Lietuvos istorija, veda ekskursijas ir kuria straipsnius istorijos tema. Jos plunksnai priklauso penkios knygos, keturios iš jų – grožinės literatūros kūriniai, istoriniai romanai. Baigusi Vilniaus pedagoginį universitetą dirbo gide ir visą laiką savarankiškai studijavo senojo Vilniaus miesto, architektūros ir bažnyčių istoriją. Jos romane „Karalius be karūnos“ susipina baroko žavesys ir slaptųjų draugijų klasta, o siužeto įtampą kursto ir iki šių dienų senuosius ritualus išsaugoję pagonybės išpažinėjai. Tai Lietuvos istorija, papasakota trilerio forma.


  • Autorius: Gina Viliūnė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090128527

Parašykite atsiliepimą apie "Karūna be karaliaus (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karūna be karaliaus (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Gina Viliūnė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gina Viliūnė su knyga Karūna be karaliaus (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karūna be karaliaus (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gina Viliūnė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karūna be karaliaus (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karūna be karaliaus (2-as leidimas)" perkama kartu