0

Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą)

  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090300114

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą)" aprašymas
Norėk atsargiai!

Lu Šepard laikas grįžti į žaidimą. Dešimt metų ji atstojo mamą savo jaunesniems broliukams. Dabar reikia atsigriebti už prarastą laiką. Ir pirmiausia su kuo nors šiek tiek pasilinksminti!

Regbio treneris Vilas Skotas – būtent toks vyras kokio ir reikia Lu. Mieste jis tik laikinai... tobulai tinka trumpam meilės romanui. Tačiau jo bučiniai taip pat tobuli, ir mintis, kad šis romanas turės baigtis, darosi nebepakeliama. Staiga Lu susimąsto: gal nėra taip blogai norėti daugiau?

Iš anglų kalbos vertė Violeta Chodosevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą), kurią skaitytojams dovanoja Joss Wood. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Joss Wood su knyga Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joss Wood. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kas bus, tas bus (Karamelė) (2 už 1 kainą)" perkama kartu