⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas čia? Smalsučio augalai

Kaina: 2,60 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 2.6 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kas čia? Smalsučio augalai" aprašymas

Mokėjimas stebėtis šiuo pasauliu – vaikui įgimtas dalykas. Jūsų namuose, kaip ir šioje knygelėje, gyvena būtent toks Smalsutis. Jis ima, meta, liečia, kanda, glosto, uosto ir mokosi pažinti viską, kas yra šalia.
Knygelės „Kas čia?“ tikslas – turtinti vaiko vaizduotę, plėsti žodyną, gilinti žinias. Linksmi piešinėliai padeda įsiminti augalų formas ir spalvas, o trumpi tekstai įtvirtinti informaciją. Kiekvienas knygelės puslapis – gerų emocijų spindulys vaikui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kas čia? Smalsučio augalai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kas čia? Smalsučio augalai", kurį pristato Ilona Bumblauskienė, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "Kas čia? Smalsučio augalai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ilona Bumblauskienė, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kas čia? Smalsučio augalai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kas čia? Smalsučio augalai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kas čia? Smalsučio augalai" perkama kartu