0
Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik
12.49 OutOfStock

Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik

Turime sandėlyje
Informacija

Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9786090135136

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius ir geografė Miglė Vaitkevičiūtė knygoje „Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ pasakoja svarbius ir įdomius dalykus apie gamtą. Čia atsakymus į rūpimus klausimus ras tiek vaikai, tiek suaugusieji, kuriems dažnai tenka atsakinėti į vaikų klausimus, o žinių kartais pritrūksta.


Knyga „Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ skirta 6–10 m. vaikams. Tai amžius, kai į mokyklą pradėję eiti mažieji kodėlčiukai sugalvoja vis daugiau klausimų. Iš kur upėse atsiranda vanduo? Ar oras turi svorį? Kodėl prie jūros yra smėlio? Kodėl atšalus orams iš burnos ima virsti garas? Kam briedžiui ragai, o pempei kuodas? Kodėl mėnuliui reikia saulės? Atsakymus į visus šiuos ir dar daugybę kitų sudėtingų ir svarbių klausimų vaikai ras S. Paltanavičiaus ir M. Vaitkevičiūtės parengtoje knygoje. Knyga iliustruota smagiais piešinukais ir nuotraukomis, kurios pagelbės atpažinti augalus, žvėris, gyvūnus ar reiškinius, apie kuriuos kalbama.


Knyga suskirstyta į penkias dalis: apie dangų, apie žemę, apie augalus, apie gyvūnus, apie žmogų ir gamtą. Visose dalyse pateikiami klausimai ir trumpi bei aiškūs atsakymai į juos. Taigi, daugiau jokios painiavos dėl žvaigždžių, žaibų, jūrų, morkų, meškų ar laiko juostų! Papildoma įdomi informacija ar svarbūs faktai pateikiami nedideliuose išskirtuose burbuluose – „Ar žinojai, kad“.


„Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ – tai puikus svarbiausios informacijos apie mūsų aplinką ir mus pačius šaltinis, kuris suteiks žinių ir paskatins domėtis gamta.


Selemonas Paltanavičius (g. 1956 m.) – žinomas Lietuvos gamtininkas, fotografas, radijo laidų vedėjas, parašęs daugybę knygų vaikams, prisidėjęs prie enciklopedinių leidinių ir knygų apie gamtą leidybos. Gimė Užbaliuose, Marijampolės rajone. Vilniaus universitete studijavo biologiją. Dirbo Žuvinto rezervate, Valstybiniame gamtos komitete, Gamtos tyrimų laboratorijoje, vėliau buvo Aplinkos ministerijos Biologinės įvairovės skyriaus vedėjas. Nuo 1991 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narys.

Rašytojas yra paskelbęs apie 3500 straipsnių apie gamtą, parengė per 840 radijo ir vedė apie 20 televizijos laidų. Daugiau nei 1000 jo darytų nuotraukų yra paskelbtos įvairių šalių periodiniuose leidiniuose. Yra 60 knygų autorius arba bendraautorius. Už filmo „Gulbių ežeras po debesiu“ scenarijų Selemonui Paltanavičiui skirta Petro Abukevičiaus premija.


Knygą „Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ Selemonas Paltanavičius parengė drauge su jauna geografe Migle Vaitkevičiūte.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu