⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik

2023-03-31 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik" aprašymas

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius ir geografė Miglė Vaitkevičiūtė knygoje „Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ pasakoja svarbius ir įdomius dalykus apie gamtą. Čia atsakymus į rūpimus klausimus ras tiek vaikai, tiek suaugusieji, kuriems dažnai tenka atsakinėti į vaikų klausimus, o žinių kartais pritrūksta.


Knyga „Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ skirta 6–10 m. vaikams. Tai amžius, kai į mokyklą pradėję eiti mažieji kodėlčiukai sugalvoja vis daugiau klausimų. Iš kur upėse atsiranda vanduo? Ar oras turi svorį? Kodėl prie jūros yra smėlio? Kodėl atšalus orams iš burnos ima virsti garas? Kam briedžiui ragai, o pempei kuodas? Kodėl mėnuliui reikia saulės? Atsakymus į visus šiuos ir dar daugybę kitų sudėtingų ir svarbių klausimų vaikai ras S. Paltanavičiaus ir M. Vaitkevičiūtės parengtoje knygoje. Knyga iliustruota smagiais piešinukais ir nuotraukomis, kurios pagelbės atpažinti augalus, žvėris, gyvūnus ar reiškinius, apie kuriuos kalbama.


Knyga suskirstyta į penkias dalis: apie dangų, apie žemę, apie augalus, apie gyvūnus, apie žmogų ir gamtą. Visose dalyse pateikiami klausimai ir trumpi bei aiškūs atsakymai į juos. Taigi, daugiau jokios painiavos dėl žvaigždžių, žaibų, jūrų, morkų, meškų ar laiko juostų! Papildoma įdomi informacija ar svarbūs faktai pateikiami nedideliuose išskirtuose burbuluose – „Ar žinojai, kad“.


„Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ – tai puikus svarbiausios informacijos apie mūsų aplinką ir mus pačius šaltinis, kuris suteiks žinių ir paskatins domėtis gamta.


Selemonas Paltanavičius (g. 1956 m.) – žinomas Lietuvos gamtininkas, fotografas, radijo laidų vedėjas, parašęs daugybę knygų vaikams, prisidėjęs prie enciklopedinių leidinių ir knygų apie gamtą leidybos. Gimė Užbaliuose, Marijampolės rajone. Vilniaus universitete studijavo biologiją. Dirbo Žuvinto rezervate, Valstybiniame gamtos komitete, Gamtos tyrimų laboratorijoje, vėliau buvo Aplinkos ministerijos Biologinės įvairovės skyriaus vedėjas. Nuo 1991 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narys.

Rašytojas yra paskelbęs apie 3500 straipsnių apie gamtą, parengė per 840 radijo ir vedė apie 20 televizijos laidų. Daugiau nei 1000 jo darytų nuotraukų yra paskelbtos įvairių šalių periodiniuose leidiniuose. Yra 60 knygų autorius arba bendraautorius. Už filmo „Gulbių ežeras po debesiu“ scenarijų Selemonui Paltanavičiui skirta Petro Abukevičiaus premija.


Knygą „Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik“ Selemonas Paltanavičius parengė drauge su jauna geografe Migle Vaitkevičiūte.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Enciklopedijos paaugusiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik", kurį pristato Miglė Vaitkevičiūtė, Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Miglė Vaitkevičiūtė, Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kas ir kodėl gamtoje? Apie Lietuvą ir ne tik" perkama kartu