0
Kas liko nutylėta
7.99 InStock

Kas liko nutylėta

  • Nuolaida knygai -51%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kas liko nutylėta

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090133637

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Eimės Tirni gyvenime viskas klostosi lyg pasakoje. Mergina ruošiasi ištekėti už savo gyvenimo meilės – vyro, kurį pažįsta nuo vaikystės laikų. Su juo planuoja susilaukti vaikų ir gyventi laimingą šeimininį gyvenimą. Kitas ketinimas - tęsti virtuvės šefės karjerą, perpirkti savo tėvų restoraną ir plėtoti verslą. Tačiau negailestingas likimas nubloškia Eimę į tamsią nežinią. Knyga „Kas liko nutylėta“ – istorija apie netektį, skausmingas tiesos paieškas ir išsilaisvinimą. Net tada, kai atrodo viskas prarasta, yra galimybė pradėti viską iš naujo.


Vieną dieną Eimės sužadėtinis Džeimsas Donato pradingsta be žinios: įvykus nelaimei jūroje jis iškrenta per laivo bortą. Visos svajonės apie nerūpestingą ateitį sudūžta. Eimė vietoj iškilmingų vestuvių turi dalyvauti mylimojo laidotuvėse ir baltą suknelę pakeisti gedulo drabužiais. Tačiau mylimojo dingimo aplinkybės ir mirtis jau kelia daug klausimų.

Eimė bando atsitiesti ir gyventi toliau, tačiau jai ramybės neduoda Džeimso mirtis. Ji ima aiškintis, kas nutiko laive tą dieną. Painios įvykių gijos ir šešėliuose tūnančios praeities istorijos veda Džeimso ir jo šeimos paslapčių link. Eimė ima abejoti praeitimi ir viskuo, ką ji patyrė su sužadėtiniu. Ar pavyks knygos „Kas liko nutylėta“ herojei praskleisti paslapties šydą ir sužinoti tiesą? Ar toji tiesa išlaisvins ją ar pražudys?


Romanas „Kas liko nutylėta“ – serijos „Everything“ pirmoji dalis, susilaukusi gausybės teigiamų įvertinimų. Jos autorė – Kerry Lonsdale, save pristatanti kaip emocinio turinio romanų, aprašančių kasdienybę, kūrėja. Ji – Moterų grožinės literatūros rašytojų asociacijos įkūrėja, su šeima gyvenanti šiaurės Kalifornijoje. Kerry Lonsdale patenka tarp šimto geriausiai Kindle platformoje parduodamų visų laikų autorių, taip pat ji yra Amazon bei Wall Street Journal geriausiai parduodamų autorių sąrašuose. Jos knygos parduodamos daugiau nei 28 šalyse ir išverstos į 24 kalbas, ir jų skaičius auga.


„Nuostabiai parašytas romanas apie besąlygišką meilę, sudaužytą širdį ir skausmingą išsiskyrimą. Įtemptas ir išskirtinis „Kas liko nutylėta“ siužetas įtraukia skaitytoją. Romanas pavergia širdis ir protus, vaizduodamas gedulą bei netektį, bet tuo pat metu spinduliuodamas viltį ir gyjančius praeities randus. Tie, kurie norės išsiaiškinti tiesą, skaitys romaną iki pat išnaktų.“

RT Book Reviews


Iš anglų kalbos vertė Ieva Venskevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu